Urząd Miasta Sułkowice – UM w Sułkowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Sułkowice – UM w Sułkowicach

Urząd Miasta Sułkowice kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Sułkowice Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sułkowicach.

Urząd Miasta Sułkowice kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Sułkowice kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Sułkowicach udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Sułkowice godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Sułkowice godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Sułkowice

Adres: Rynek 1, 32-440 Sułkowice

Telefon: 12 273 20 75, 12 273 21 48

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sułkowice:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Sułkowicach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Sułkowicach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Sułkowice odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Sułkowice dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Sułkowice chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Sułkowice dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Sułkowice opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Sułkowice opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Sułkowice

Liczba wyświetleń: 245Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS