Urząd Miasta Świdwin – UM w Świdwinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Świdwin – UM w Świdwinie

Urząd Miasta w Świdwinie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Świdwin telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Świdwina.

Urząd Miasta Świdwin dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Świdwinie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Świdwin kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Świdwin telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Świdwinie

Urząd Miasta Świdwin jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Świdwina nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Świdwin godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Świdwin

Adres: Plac Konstytucji 3 Maja 1, 78-300 Świdwin

Telefon: 94 365 20 11, 94 365 20 12

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Świdwin:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Świdwinie

W Świdwinie Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Świdwinie również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Świdwina są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Świdwina

Urząd Miasta Świdwina został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Świdwin, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Świdwina.

Urząd Miasta Świdwin Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Świdwinie? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Świdwina. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Świdwin

Liczba wyświetleń: 375Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS