Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój – UM w Trzcińsku-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój – UM w Trzcińsku-Zdroju

Telefon do Urzędu Miasta Trzcińska-Zdroju. Urząd Miasta w Trzcińsku-Zdroju adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Trzcińsko-Zdrój?

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Trzcińsko-Zdrój należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Trzcińska-Zdroju opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój

Adres: ul. Rynek 15, 74-510 Trzcińsko-Zdrój

Telefon: +48 91 41 48 001,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój:

  • Poniedziałek 7:30 – 15:30
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 7:30 – 15:30
  • Piątek 7:00 – 15:00

Trzcińsko-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Trzcińska-Zdroju jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Trzcińska-Zdroju jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Trzcińska-Zdroju jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Trzcińsko-Zdrój

Liczba wyświetleń: 217Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS