Urząd Miasta Trzebiatów – UM w Trzebiatowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Trzebiatów – UM w Trzebiatowie

Urząd Miasta Trzebiatów podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Trzebiatowie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Trzebiatów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Trzebiatowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Trzebiatów kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Trzebiatowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Trzebiatowa

Urząd Miasta Trzebiatowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Trzebiatów jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Trzebiatowa.

Kontakt Urząd Miasta Trzebiatów

Adres: Rynek 1, 72-320 Trzebiatów

Telefon: 913872984,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Trzebiatów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Trzebiatowie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Trzebiatów mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Trzebiatowie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Trzebiatów wydziały

Urząd Miasta Trzebiatowa jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Trzebiatowa czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Trzebiatowie, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Trzebiatowa, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Trzebiatowa

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Trzebiatowa. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Trzebiatowa.

Mapa Urząd Miasta Trzebiatów

Liczba wyświetleń: 150Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS