Urząd Miasta Tuchów – UM w Tuchowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Tuchów – UM w Tuchowie

Urząd Miasta Tuchowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Tuchów Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Tuchów.

Urząd Miasta Tuchów dane kontaktowe

Interesanci miasta Tuchów, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Tuchów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Tuchowie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Tuchów godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Tuchów godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Tuchów

Adres: ul. Rynek 1, 33-170 Tuchów

Telefon: 14 6525 218, 14 6525 474

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tuchów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Tuchowie

Tuchów Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Tuchowie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Tuchowa.

Urząd Miasta Tuchów wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Tuchów wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Tuchowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Tuchów formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Tuchowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Tuchowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Tuchów

Liczba wyświetleń: 410Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS