Urząd Miasta Tuczno – UM w Tucznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Tuczno – UM w Tucznie

Urząd Miasta Tuczno opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tucznie, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Tuczno dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Tuczno dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Tuczna możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Tuczno godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Tuczna jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Tuczno

Adres: ul. Wolności 6, 78-640 Tuczno

Telefon: 67 259 30 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tuczno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Tuczno Urząd Miasta

Urząd Miasta Tuczna składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Tuczno Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Tuczno opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Tuczno opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Tuczno podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Tuczna są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Tuczno

Liczba wyświetleń: 233Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS