Urząd Miasta Tychowo – UM w Tychowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Tychowo – UM w Tychowie

Urząd Miasta Tychowa kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Tychowie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Tychowo telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Tychowo telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Tychowa możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Tychowo godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Tychowa. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Tychowo godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Tychowo

Adres: ul. Bobolicka 17, 78-220 Tychowo

Telefon: (0-94) 31 15 130,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tychowo:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Tychowo Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Tychowie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Tychowo Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Tychowo wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Tychowo publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Tychowa.

Urząd Miasta Tychowa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Tychowa płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Tychowo

Liczba wyświetleń: 148Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS