Urząd Miasta Węgorzyno – UM w Węgorzynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Węgorzyno – UM w Węgorzynie

Urząd Miasta Węgorzyna godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Węgorzyno Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Węgorzyno.

Urząd Miasta Węgorzyno kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Węgorzyno kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Węgorzynie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Węgorzyno godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Węgorzyno godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Węgorzyno

Adres: ul. Rynek 1, 73-155 Węgorzyno

Telefon: 913971563,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Węgorzyno:

  • Poniedziałek 7:30 – 17:00
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 7:30 – 15:30
  • Piątek 7:30 – 14:00

Węgorzyno Urząd Miasta

Urząd Miasta w Węgorzynie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Węgorzyna i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Węgorzynie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Węgorzyna mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Węgorzynie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Węgorzyno wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Węgorzyno publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Węgorzyna.

Urząd Miasta Węgorzyna podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Węgorzyna płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Węgorzyno

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS