Urząd Miasta Wojnicz – UM w Wojniczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Wojnicz – UM w Wojniczu

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Wojnicz, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Wojnicza?

Urząd Miasta Wojnicz kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Wojnicza można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Wojnicz kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Wojnicz godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Wojniczu w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Wojnicz godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Wojnicz

Adres: Rynek 1, 32-830 Wojnicz

Telefon: 14 6790 108,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wojnicz:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa – dzień wewnętrzny
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wojnicz Urząd Miasta

W mieście Wojnicz Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Wojniczu odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wojnicz wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Wojnicz wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Wojnicz Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Wojnicza jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Wojnicz Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Wojnicz dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Wojnicz dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Wojnicz

Liczba wyświetleń: 696Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS