Urząd Miasta Wolbrom – UM w Wolbromiu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Wolbrom – UM w Wolbromiu

Urząd Miasta Wolbrom opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wolbromiu, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Wolbrom kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Wolbrom należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Wolbrom kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Wolbrom telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Wolbrom godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Wolbromia opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Wolbrom

Adres: ul. Krakowska 1, 32-340 Wolbrom

Telefon: 32 644 23 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wolbrom:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Wolbromiu

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Wolbrom mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Wolbromiu realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Wolbrom opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Wolbromia jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Wolbrom podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Wolbrom podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Wolbromiu. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Wolbromia informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Wolbrom

Liczba wyświetleń: 370Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS