Urząd Miasta Złocieniec – UM w Złocieńcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Godziny otwarcia Urząd Miasta Złocieniec. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Złocieńca. Urząd Miasta Złocieniec wydziały – wydział komunikacji.

Kontakt Urząd Miasta Złocieniec

Adres: ul. Stary Rynek 3, 78-520 Złocieniec

Telefon: +48 94 36 72 022, +48 94 36 72 033

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Złocieniec

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Złocieńcu

W Urzędzie Miasta Złocieniec obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Złocieniec umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Złocieniec telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Złocieniec telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Złocieńca możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Złocieniec godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Złocieńca. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Złocieniec godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Złocieńca?

W Urzędzie Miasta Złocieńca istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Złocieniec dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Złocieniec

Liczba wyświetleń: 64Wyszukaj dodatkowe informacje: