PUP Brzeziny – Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Brzeziny – Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

Aktualne dane kontaktowe PUP Brzeziny telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Brzeziny godziny otwarcia. PUP Brzeziny oferty pracy, staże, szkolenia.

Oferty pracy PUP Brzeziny

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Brzezinach zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Brzeziny publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Brzeziny ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Brzeziny udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Brzeziny mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Brzeziny staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Brzeziny, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Brzezin lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Brzeziny staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Brzeziny

Adres: ul. Sienkiewicza 11 95-060 Brzeziny

Telefon: 46 874 25 23, 46 833 21 70

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Brzeziny:

poniedziałek-piątek 8:00-16:00

PUP w Brzezinach

PUP – Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach jest instytucją publiczną, która obsługuje sprawy z zakresu zatrudnienia i bezrobocia. Jak wskazuje nazwa PUP Brzeziny swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje cały powiat. Urząd Pracy w Brzezinach oferuje m.in. możliwości skorzystania z różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomocy finansowej dla osób bezrobotnych. Świadczy też pomoc w poszukiwaniu pracy w Brzezinach i okolicy oraz udziela informacji dotyczących rynku pracy.

PUP Brzeziny kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Brzezinach jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Brzezinach działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Brzeziny kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Brzezinach. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Brzeziny rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Brzezinach. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Brzeziny możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Brzezinach nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Brzeziny

Liczba wyświetleń: 889Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS