PUP Grodzisk Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: mazowieckie

PUP Grodzisk Mazowiecki – Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Staże PUP Grodzisk Mazowiecki, szkolenia i kursy. Kontakt z Urzędem Pracy w Grodzisku Mazowieckim przez telefon i e-mail. PUP Grodzisk Mazowiecki rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy.

PUP Grodzisk Mazowiecki oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Grodzisku Mazowieckim obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Grodzisk Mazowiecki oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Grodzisk Mazowiecki udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Grodzisk Mazowiecki staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Grodzisk Mazowiecki znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Grodzisk Mazowiecki stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Grodzisk Mazowiecki

Adres: ul. Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Telefon: 22 755 55 86, 22 723 01 82

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Grodzisk Mazowiecki:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-17:00
  • piątek 8:00-15:00

Interesanci przyjmowani są we wszystkie dni robocze od 8:15 do 14:30

PUP w Grodzisku Mazowieckim

PUP – Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim jest instytucją publiczną, która obsługuje sprawy z zakresu zatrudnienia i bezrobocia. Jak wskazuje nazwa PUP Grodzisk Mazowiecki swoim zasięgiem terytorialnym obejmuje cały powiat. Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim oferuje m.in. możliwości skorzystania z różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomocy finansowej dla osób bezrobotnych. Świadczy też pomoc w poszukiwaniu pracy w Grodzisku Mazowieckim i okolicy oraz udziela informacji dotyczących rynku pracy.

PUP Grodzisk Mazowiecki kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Grodzisk Mazowiecki kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Grodzisk Mazowiecki rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Grodzisku Mazowieckim. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Grodzisk Mazowiecki rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Grodzisku Mazowieckim realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Grodzisk Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 1248Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS