PUP Kolno – Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Kolno – Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Urząd Pracy Kolno godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Kolno oferty pracy, praca w powiecie. Rejestracja bezrobotnych w PUP w Kolnie, staże, kursy.

Kolno PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Kolnie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Kolno oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Kolnie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Kolno można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Kolno stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Kolno

Osoby zarejestrowane w PUP Kolno jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Kolno kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Kolno kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Kolno

Adres: ul. Wojska Polskiego 46, 18-500 Kolno

Telefon: 86 278 95 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Kolno:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

PUP Kolno

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Kolno, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Kolnie zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

PUP Kolno kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Kolnie jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Kolnie działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Kolno kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Kolnie. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Kolno rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Kolnie. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Kolno możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Kolnie nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Kolno

Liczba wyświetleń: 821Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS