PUP Łęczyca – Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Łęczyca – Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Łęczycy. Kontakt PUP Łęczyca telefon, e-mail. Godziny otwarcia Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy.

Oferty pracy PUP Łęczyca

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Łęczycy zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Łęczyca publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Łęczyca ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Łęczyca udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Łęczyca mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Łęczyca staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Łęczyca, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Łęczycy lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Łęczyca staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Łęczyca

Adres: ul. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca

Telefon: (24) 721 29 14,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Łęczyca:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Godziny obsługi interesantów: poniedziałek-piątek 8:30-14:30

Urząd Pracy w Łęczycy

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Łęczyca. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Łęczyca kontakt

W siedzibie Urzędu Pracy w Łęczycy funkcjonuje telefon który jest najczęściej wykorzystywanym kanałem kontaktu. Oczywiście PUP Łęczyca kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia, poza czasem obsługi klienta nie ma możliwości aby zrealizować połączenie telefoniczne. Udostępniony przez PUP Łęczyca telefon prowadzi do centrali. Trzeba wiedzieć, że nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się, istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej. Poczta elektroniczna Urzędu Pracy w Łęczycy jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób. Trzeba pamiętać, że wiadomość powinna być opatrzona tematem, a także musi zawierać imię, nazwisko oraz aktualny adres zamieszkania nadawcy.

PUP Łęczyca rejestracja bezrobotnych

Rejestracja w PUP Łęczyca daje wiele możliwości petentom. Status osoby bezrobotnej pozwala na korzystanie z usług pośrednictwa pracy w PUP w Łęczycy. Dodatkowo osoby bezrobotne mogą liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, które z kolei pozwoli na korzystanie z publicznych usług medycznych.

Dla placówki PUP Łęczyca rejestracja bezrobotnych jest kwestią kluczową, a sama procedura przeprowadzana jest podczas jednej wizyty. Każda osoba posiadająca kwalifikowany podpis elektroniczny może dokonać rejestracji w PUP Łęczyca online.

Mapa Urząd Pracy Łęczyca

Liczba wyświetleń: 795Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS