PUP Łowicz – Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: łódzkie

PUP Łowicz – Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Łowiczu. Kontakt PUP Łowicz telefon, e-mail. Godziny otwarcia Powiatowego Urzędu Pracy w Łowiczu.

PUP Łowicz oferty pracy

Powiatowy Urząd Pracy Łowicz udostępnia szeroki wachlarz ofert pracy na terenie powiatu. Są one dostępne dla osób poszukujących zatrudnienia, jak również dla pracodawców, którzy poszukują pracowników. Udostępnione przez PUP Łowicz oferty pracy można znaleźć na stronie internetowej urzędu. Są one aktualizowane na bieżąco, aby zapewnić jak najwięcej możliwości dla osób poszukujących pracy. Ogłoszenia o pracę w Łowiczu obejmują różne stanowiska i branże, od stanowisk administracyjnych po zawody związane z przemysłem i budownictwem. Urząd Przy w Łowiczu oferuje również wsparcie dla osób poszukujących pracy, w postaci porad i szkoleń.

Urząd pracy Łowicz staże

Staż jest formą aktywizacji osób bezrobotnych. Chcąc aplikować do programu stażowego z Urzędu Pracy w [mieście], trzeba uprzednio dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna. Rekrutacja na staż z PUP Łowicz odbywa się w różnych terminach w zależności od ilości chętnych oraz posiadanych funduszy. Warto skontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Łowiczu w celu weryfikacji informacji co do stażu. Przygotowane przez PUP Łowicz staże skierowane są do osób pełnoletnich które nie ukończyły 30 roku życia.

Staż z PUP w Łowiczu pozwala nabyć umiejętności i doświadczenie zawodowe. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom młodym a także tym które chcą przejść na inną ścieżkę zawodową. Warto również wspomnieć, że staż z PUP w Łowiczu wiąże się z przyznaniem wynagrodzenia stażowego, a także późniejszym zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę.

Kontakt Urząd Pracy Łowicz

Adres: ul. Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz

Telefon: 46 830 98 00, 46 837 04 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Łowicz:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-16:00
 • piątek: 8:00-16:00
Godziny przyjęcia interesantów:
 • poniedziałek: 8:00-14:00
 • wtorek: 8:00-14:00
 • środa: 8:00-14:00
 • czwartek: 8:00-14:00
 • piątek: 8:00-14:00
 • PUP Łowicz

  Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Łowicz, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

  Do zadań PUP w Łowiczu zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

  Urząd Pracy Łowicz kontakt

  W siedzibie Urzędu Pracy w Łowiczu funkcjonuje telefon który jest najczęściej wykorzystywanym kanałem kontaktu. Oczywiście PUP Łowicz kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia, poza czasem obsługi klienta nie ma możliwości aby zrealizować połączenie telefoniczne. Udostępniony przez PUP Łowicz telefon prowadzi do centrali. Trzeba wiedzieć, że nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się, istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej. Poczta elektroniczna Urzędu Pracy w Łowiczu jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób. Trzeba pamiętać, że wiadomość powinna być opatrzona tematem, a także musi zawierać imię, nazwisko oraz aktualny adres zamieszkania nadawcy.

  PUP Łowicz rejestracja bezrobotnych

  Rejestracja w PUP Łowicz daje wiele możliwości petentom. Status osoby bezrobotnej pozwala na korzystanie z usług pośrednictwa pracy w PUP w Łowiczu. Dodatkowo osoby bezrobotne mogą liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, które z kolei pozwoli na korzystanie z publicznych usług medycznych.

  Dla placówki PUP Łowicz rejestracja bezrobotnych jest kwestią kluczową, a sama procedura przeprowadzana jest podczas jednej wizyty. Każda osoba posiadająca kwalifikowany podpis elektroniczny może dokonać rejestracji w PUP Łowicz online.

  Mapa Urząd Pracy Łowicz

  Liczba wyświetleń: 1114Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS