PUP Mońki – Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Mońki – Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Urząd Pracy Mońki godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Pracy w Mońkach. PUP Mońki oferty pracy, staże, szkolenia. Telefon PUP Mońki.

Oferty pracy PUP Mońki

PUP w Mońkach ma na celu pomoc osobom poszukującym pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu. Aby tego dokonać PUP Mońki oferty pracy gromadzi z różnych źródeł oraz udostępnia w tabeli online. Osoby zainteresowane mogą znaleźć te oferty na stronie internetowej PUP Mońki, gdzie mogą również sortować według swoich preferencji. Urząd Pracy Mońki oferty pracy również udostępnia do wglądu bezpośrednio w swojej siedzibie dla osób, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Urząd pracy Mońki staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Mońki, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Moniek lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Mońki staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Mońki

Adres: ul. Wyzwolenia 22, 19-100 Mońki

Telefon: 85 727 87 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Mońki:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Mońki

PUP (Powiatowy Urząd Pracy) w Mońkach to publiczna instytucja, która zajmuje się sprawami związanymi z zatrudnieniem i bezrobociem. Jako instytucja powiatowa, PUP Mońki obsługuje interesantów z całego powiatu. Oferta Urzędu Pracy w Mońkach obejmuje m.in. dostępność różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomoc finansową dla osób bezrobotnych. PUP Mońki pomaga również w poszukiwaniu pracy w Mońkach i okolicy oraz udziela informacji na temat rynku pracy.

PUP Mońki kontakt

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z PUP Mońki jest skorzystanie z telefonu. Numer kontaktowy placówki obsługiwany jest w godzinach jej otwarcia. Dla instytucji PUP Mońki kontakt z petentem jest bardzo istotny. Z tego względu udostępniony telefon Urzędu Pracy w Mońkach nie jest jedynym oferowanym kanałem kontaktu. Wszelkie wątpliwości można rozwiać korzystając również z poczty elektronicznej.

Trzeba pamiętać, że PUP Mońki kontakt mailowy prowadzi jedynie w przypadkach, gdy przesłana na skrzynkę pocztową wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może być nieco dłuższy w porównaniu do kontaktu telefonicznego.

PUP Mońki rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w PUP Mońki prowadzona jest na dwa sposoby. Status osoby bezrobotnej można uzyskać odwiedzając instytucje oraz dopełniając potrzebnych formalności. Dla pracowników PUP Mońki rejestracja bezrobotnych stanowi czynności rutynową. Z tego względu wszystkie formalności nie powinny zając zbyt dużo czasu. Jak uzyskać status osoby bezrobotnej w Mońkach? Koniecznie trzeba uzupełnić odpowiednie dokumenty, a także przedstawić świadectwo ukończenia szkoły, świadectwa pracy, jeżeli występuje konieczność zaświadczenia lekarskie. W Urzędzie Pracy w Mońkach rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. W związku z koniecznością potwierdzenia tożsamości, ta możliwość skierowana jest jedynie do osób posiadających Profil Zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.

Mapa Urząd Pracy Mońki

Liczba wyświetleń: 930Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS