PUP Piekary Śląskie – Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Piekary Śląskie – Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

PUP w Piekarach Śląskich godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Pracy Piekary Śląskie oferty pracy, staże. Rejestracja bezrobotnych PUP Piekary Śląskie.

PUP Piekary Śląskie oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Piekarach Śląskich obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Piekary Śląskie oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Piekary Śląskie udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Piekary Śląskie staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Piekary Śląskie znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Piekary Śląskie stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Piekary Śląskie

Adres: ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 14, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: (32) 381 58 91, (32) 381 58 92

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Piekary Śląskie:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

PUP Piekary Śląskie

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Piekary Śląskie, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Piekarach Śląskich zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

PUP Piekary Śląskie kontakt

Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z PUP Piekary Śląskie jest skorzystanie z telefonu. Numer kontaktowy placówki obsługiwany jest w godzinach jej otwarcia. Dla instytucji PUP Piekary Śląskie kontakt z petentem jest bardzo istotny. Z tego względu udostępniony telefon Urzędu Pracy w Piekarach Śląskich nie jest jedynym oferowanym kanałem kontaktu. Wszelkie wątpliwości można rozwiać korzystając również z poczty elektronicznej.

Trzeba pamiętać, że PUP Piekary Śląskie kontakt mailowy prowadzi jedynie w przypadkach, gdy przesłana na skrzynkę pocztową wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Czas oczekiwania na wiadomość zwrotną może być nieco dłuższy w porównaniu do kontaktu telefonicznego.

PUP Piekary Śląskie rejestracja bezrobotnych

Rejestracja bezrobotnych w PUP Piekary Śląskie prowadzona jest na dwa sposoby. Status osoby bezrobotnej można uzyskać odwiedzając instytucje oraz dopełniając potrzebnych formalności. Dla pracowników PUP Piekary Śląskie rejestracja bezrobotnych stanowi czynności rutynową. Z tego względu wszystkie formalności nie powinny zając zbyt dużo czasu. Jak uzyskać status osoby bezrobotnej w Piekarach Śląskich? Koniecznie trzeba uzupełnić odpowiednie dokumenty, a także przedstawić świadectwo ukończenia szkoły, świadectwa pracy, jeżeli występuje konieczność zaświadczenia lekarskie. W Urzędzie Pracy w Piekarach Śląskich rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. W związku z koniecznością potwierdzenia tożsamości, ta możliwość skierowana jest jedynie do osób posiadających Profil Zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny.

Mapa Urząd Pracy Piekary Śląskie

Liczba wyświetleń: 256Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS