PUP Pińczów – Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: świętokrzyskie

PUP Pińczów – Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Urząd Pracy Pińczów telefon, numer, adres placówki. PUP Pińczów aktualne oferty pracy, rejestracja bezrobotnych online. Staże z PUP w Pińczowie, szkolenia.

Pińczów PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Pińczowie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Pińczów oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Pińczowie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Pińczów można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Pińczów stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Pińczów

Osoby zarejestrowane w PUP Pińczów jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Pińczów kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Pińczów kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Pińczów

Adres: ul. Złota 7, 28-400 Pińczów

Telefon: (041) 357 26 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Pińczów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

PUP Pińczów

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Pińczów, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Pińczowie zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

PUP Pińczów kontakt

Jednym z oferowanych kanałów kontaktu jest poczta elektroniczna. Petenci mogą przesyłać zapytania na adres mailowy Urzędu Pracy w Pińczowie. Trzeba pamiętać, że drogą mailową można kierować pytania do pracowników placówki, jednak nie jest to odpowiednia forma przesyłania dokumentów. PUP Pińczów kontakt z interesantami utrzymuje również telefonicznie. Podane numery telefonów są obsługiwane w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Pracy Pińczów rejestracja bezrobotnych

Wiele osób poszukujących zatrudnienia pragnie uzyskać status osoby bezrobotnej w Pińczowie. W tym celu trzeba udać się osobiście do Powiatowego Urzędu Pracy w Pińczowie i dopełnić potrzebnych formalności. Nie każdy wie, iż prowadzona przez PUP Pińczów rejestracja bezrobotnych możliwa jest również online. Niezależnie na którą z opcji zdecyduje się petent konieczne będzie dostarczenie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoły, świadectw pracy oraz jeżeli występują przeciwskazania do wykonywania niektórych prac.

Rejestracja bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Pińczowie realizowana jest podczas jednej wizy w placówce, jeżeli nie ma przeciwwskazań do przyznania statusu osoby bezrobotnej.

Mapa Urząd Pracy Pińczów

Liczba wyświetleń: 1066Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS