Urząd Pracy Pszczyna

PUP Pszczyna – Urząd Pracy Pszczyna

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Pszczyna – Urząd Pracy Pszczyna

Urząd Pracy w Pszczynie kontakt, telefon. Aktualne godziny otwarcia PUP Pszczyna. Urząd Pracy Pszczyna oferty pracy, szkolenia i kursy dla osób bezrobotnych.

PUP Pszczyna oferty pracy

Oferty pracy w PUP w Pszczynie gromadzone są na stronie internetowej instytucji. Wszystkie oferty pracy znajdują się w tabeli na stronie. Wybór dostępnych ogłoszeń jest szeroki. Oczywiście ilość publikowanych przez PUP Pszczyna ofert pracy jest zależna od miesiąca. Osoby poszukujące pracy mogą uzyskać informacje o ofercie o każdej porze dnia i nocy, dzięki osobistemu, całodobowemu dostępowi do serwisu PUP Pszczyna. Urząd Pracy Pszczyna oferty pracy na bieżąco aktualizuje, dzięki czemu użytkownicy mają pewność, że zamieszczane ogłoszenia są aktualne. Osoby które poszukują pracy powinny zgłosić się do instytucji, oferty pracy Pszczyna PUP często publikuje w pierwszej kolejności. Wynika to z faktu, iż pracodawcy sami kierują prośbę do jednostki o publikację ogłoszenia. Wszystkie ogłoszenia o pracę na stronie Urzędu Pracy w Pszczynie są dokładnie opisane, oznacza to, iż można uzyskać informacje na temat miejsca pracy, wymiaru, a także przewidywanego wynagrodzenia. 

PUP Pszczyna szkolenia

Urząd Pracy w Pszczynie oferuje szeroką gamę bezpłatnych szkoleń i kursów dla zarejestrowanych osób bezrobotnych. Dostępne szkolenia trwające nie krócej niż 25 godzin. Zdarzają się wyjątki od tej reguły. Urząd Pracy Pszczyna kursy organizuje głównie dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Warto wiedzieć, że po ukończeniu jednego z nich można umieścić informacje na temat uzyskanych kwalifikacji w CV. Głównym celem organizowania szkoleń w PUP Pszczyna jest podnoszenie kwalifikacji osób bezrobotnych. Organizowane przez PUP Pszczyna szkolenia mają również na celu aktywizację osób bezrobotnych. Wszystkie informacje na temat dostępnych i planowanych szkoleń i kursów w Urzędzie Pracy w Pszczynie mogą znajdować się na stronie instytucji w zakładce aktualności. 

Urząd Pracy Pszczyna kontakt

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie jest instytucją którą umożliwia interesantom realizacje formalności stacjonarnie, ale również online poprzez przekazanie dokumentów z wykorzystaniem elektronicznej skrzynki podawczej. Również kontakt z PUP Pszczyna możliwy jest nie tylko stacjonarnie, ale także na odległość. Urząd Pracy w Pszczynie kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Dzwoniąc pod numer sekretariatu można uzyskać wsparcie, a także potrzebne informacje dotyczące sposobu załatwiania formalności. Warto mieć na uwadze, że Urząd Pracy Pszczyna kontakt z petentami utrzymuje także dzięki poczcie elektronicznej. Na podane poniżej adresy można skierować zapytanie. Koniecznie należy pamiętać, aby wiadomość zawierała dane kontaktowe nadawcy oraz temat. Są to dwie wymagane przez prawo kwestie do których musi zastosować się nadawca. Jeżeli któregoś z elementów zabranie pracownicy nie mają obowiązku kierować odpowiedzi zwrotnej. Oczywiście PUP Pszczyna kontakt telefoniczny realizuje w godzinach otwarcia instytucji.

Adres: ul. Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna
Telefon: 32 210 27 21, 32 210 47 20
E-mail: urzad@ pszczyna.praca.gov.pl, pup@ pup-pszczyna.pl

Urząd Pracy Pszczyna godziny otwarcia

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie prowadzi obsługę interesantów w instytucji. Należy jednak wiedzieć, że oddział nie działa całodobowo. Obecnie Urząd Pracy Pszczyna godziny otwarcia ustalił tak, aby dopasować je do potrzeb interesantów, ale również do wniosków pracowników. W poniedziałki PUP Pszcyzna działa od 7:30 do 17:00. Jest to dzień w którym godziny otwarcia PUP w Pszczynie są najdłuższe. Od wtorku do czwartku instytucja działa od 7:30 do 15:30. W piątki można liczyć na wsparcie urzędników w godzinach 7:30-14:00.

Godziny pracy PUP Przyczyna:

  • poniedziałek: 7:30-17:00
  • wtorek-czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:00

Liczba wyświetleń: 1134Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS