PUP Siemiatycze – Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Siemiatycze – Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

PUP w Siemiatyczach godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Pracy Siemiatycze oferty pracy, staże. Rejestracja bezrobotnych PUP Siemiatycze.

Siemiatycze PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Siemiatyczach udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Siemiatycze oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Siemiatyczach dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Siemiatycze można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Siemiatycze stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Siemiatycze

Osoby zarejestrowane w PUP Siemiatycze jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Siemiatycze kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Siemiatycze kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Siemiatycze

Adres: ul. Legionów Piłsudskiego 3, 17-300 Siemiatycze

Telefon: (85) 6566013,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Siemiatycze:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

PUP w Siemiatyczach

Urząd Pracy Siemiatycze jest instytucją publiczną, do której w głównej mierze należy minimalizowanie stopy bezrobocia na terenie powiatu. Głównym celem Urzędu Pracy w Siemiatyczach jest udzielanie pomocy osobom bezrobotnym oraz pracodawcom. PUP Siemiatycze oferuje szeroki zakres usług, takich jak:

  • publikowanie ofert pracy
  • organizacja szkoleń, staży i kursów dla interesantów z Siemiatycz
  • dofinansowywanie przedsiębiorców działających na terenie Siemiatycz i powiatu

PUP Siemiatycze kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Siemiatyczach jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Siemiatyczach działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Siemiatycze kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Siemiatyczach. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Siemiatycze rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Siemiatyczach. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Siemiatycze możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Siemiatyczach nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Siemiatycze

Liczba wyświetleń: 872Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS