PUP Środa Śląska – Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Środa Śląska – Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej

PUP w Środzie Śląskiej kontakt z pracownikami – e-mail, telefon PUP Środa Śląska. Rejestracja bezrobotnych i poszukujących pracy w Urzędzie Pracy w Środzie Śląskiej.

Oferty pracy PUP Środa Śląska

Aby spełnić swoje zadanie, jakim jest walka z bezrobociem, PUP w Środzie Śląskiej zbiera wszystkie dostępne oferty pracy i udostępnia je osobom poszukującym zatrudnienia. Oferty pracy PUP Środa Śląska publikuje między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie przygotowanych przez Urząd Pracy Środa Śląska ofert online ma wiele zalet, jedną z nich jest możliwość szybkiego sortowania wyników według preferencji poszukującego. PUP Środa Śląska udziela informacji w tej kwestii bezpośrednio w swojej siedzibie, dla osób, które nie są w stanie samodzielnie znaleźć oferty pracy.

Dodatkowo osoby zarejestrowane w PUP Środa Śląska mogą skorzystać z doradztwa zawodowego. Aby tego dokonać, konieczne jest uprzednie zarezerwowanie wizyty.

Urząd pracy Środa Śląska staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Środa Śląska, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Środy Śląskiej lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Środa Śląska staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Środa Śląska

Adres: ul. Wrocławska 4, 55-300 Środa Śląska

Telefon: 71 / 317 25 05, 71/ 317 25 80

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Środa Śląska:

poniedziałek: 7:00-15:00
wtorek: 7:00-15:00
środa: 7:00-16:00
czwartek: 7:00-15:00
piątek: 7:00-14:00

Godziny przyjmowania interesantów: 07:15-14:00

Urząd Pracy Środa Śląska

PUP (Powiatowy Urząd Pracy) w Środzie Śląskiej to publiczna instytucja, która zajmuje się sprawami związanymi z zatrudnieniem i bezrobociem. Jako instytucja powiatowa, PUP Środa Śląska obsługuje interesantów z całego powiatu. Oferta Urzędu Pracy w Środzie Śląskiej obejmuje m.in. dostępność różnego rodzaju szkoleń, programów aktywizacji zawodowej oraz pomoc finansową dla osób bezrobotnych. PUP Środa Śląska pomaga również w poszukiwaniu pracy w Środzie Śląskiej i okolicy oraz udziela informacji na temat rynku pracy.

PUP Środa Śląska kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Środzie Śląskiej jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Środzie Śląskiej działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Środa Śląska kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Środzie Śląskiej. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Środa Śląska rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Środzie Śląskiej. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Środa Śląska możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Środzie Śląskiej nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Środa Śląska

Liczba wyświetleń: 1016Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS