PUP Środa Wielkopolska – Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: wielkopolskie

PUP Środa Wielkopolska – Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Urząd Pracy Środa Wielkopolska oferty pracy, kursy i szkolenia dla osób bezrobotnych. PUP Środa Wielkopolska adres siedziby, kontakt. Godziny otwarcia PUP w Środzie Wielkopolskiej.

Oferty pracy PUP Środa Wielkopolska

PUP w Środzie Wielkopolskiej ma na celu pomoc osobom poszukującym pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu. Aby tego dokonać PUP Środa Wielkopolska oferty pracy gromadzi z różnych źródeł oraz udostępnia w tabeli online. Osoby zainteresowane mogą znaleźć te oferty na stronie internetowej PUP Środa Wielkopolska, gdzie mogą również sortować według swoich preferencji. Urząd Pracy Środa Wielkopolska oferty pracy również udostępnia do wglądu bezpośrednio w swojej siedzibie dla osób, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Urząd pracy Środa Wielkopolska staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Środa Wielkopolska, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Środy Wielkopolskiej lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Środa Wielkopolska staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Środa Wielkopolska

Adres: ul. Kosynierów 46, 63-000 Środa Wlkp.

Telefon: 61 285 80 31, 61 285 80 32

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Środa Wielkopolska:

Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek-piątek: 7:00-15:00

Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Wielkopolskiej należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Środa Wielkopolska. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Środa Wielkopolska kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Środzie Wielkopolskiej jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Środzie Wielkopolskiej kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Środa Wielkopolska jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Środa Wielkopolska jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Środa Wielkopolska

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Środzie Wielkopolskiej. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Środzie Wielkopolskiej zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Środa Wielkopolska należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Środa Wielkopolska zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Środa Wielkopolska

Liczba wyświetleń: 527Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS