PUP Strzelce Krajeńskie – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: lubuskie

PUP Strzelce Krajeńskie – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich

Aktualne dane kontaktowe PUP Strzelce Krajeńskie telefon, e-mail. Powiatowy Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie godziny otwarcia. PUP Strzelce Krajeńskie oferty pracy, staże, szkolenia.

PUP Strzelce Krajeńskie oferty pracy

Aby zrealizować nałożony na PUP w Strzelcach Krajeńskich obowiązek jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja zbiera wszystkie dostępne ogłoszenia o pracę i udostępnia je osobom zainteresowanym. PUP Strzelce Krajeńskie oferty pracy gromadzi między innymi na swojej stronie internetowej. Przeglądanie ofert zamieszczonych na stronie internetowej ma wiele zalet. Jedną z nich możliwość szybkiego sortowania wyników według upodobań petenta. Biorąc pod uwagę, iż nie każdy mieszkaniec powiatu będzie w stanie samodzielnie wyszukać oferty pracy PUP Strzelce Krajeńskie udziela informacji na temat dostępnych stanowisk bezpośrednio w swojej siedzibie.

Urząd pracy Strzelce Krajeńskie staże, kursy

W tabeli na stronie internetowej PUP Strzelce Krajeńskie znajdują się również oferty stażu. Te ogłoszenia skierowane są do osób posiadających mniejsze doświadczenie zawodowe. Staż z Urzędu Pracy w Strzelcach Krajeńskich jest sposobem na zdobycie potrzebnego doświadczenia a wraz z jednoczesną możliwością zarobku. Stażysta co miesiąc przyjmuje z PUP Strzelce Krajeńskie stypendium stażowe

Kontakt Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie

Adres: Aleja Wolności 39, 66-500 Strzelce Krajeńskie

Telefon: +48 95 763 11 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie

Osoby poszukujące zatrudnienia w Strzelcach Krajeńskich powinny skierować się do placówki jaką jest PUP Strzelce Krajeńskie. Zadaniem placówki jest wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia. Dodatkowo Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich wspiera pracodawców poprzez oferowanie staży czy dofinansowań. Trzeba wspomnieć, że instytucja Powiatowy Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie prowadzi również analizę rynku pracy 

Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Strzelcach Krajeńskich jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Strzelcach Krajeńskich kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Strzelce Krajeńskie jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Strzelce Krajeńskie jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Strzelce Krajeńskie

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelcach Krajeńskich. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzelcach Krajeńskich zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Strzelce Krajeńskie należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Strzelce Krajeńskie zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Strzelce Krajeńskie

Liczba wyświetleń: 1083Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS