PUP Strzelin – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: dolnośląskie

PUP Strzelin – Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Bezpośredni kontakt z PUP Strzelin – telefon, numer, adres. Szkolenia, kursy, staże Urząd Pracy Strzelin. Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie oferty pracy.

Strzelin PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Strzelinie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Strzelin oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Strzelinie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Strzelin można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Strzelin stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Strzelin

Osoby zarejestrowane w PUP Strzelin jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Strzelin kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Strzelin kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Strzelin

Adres: ul. Kamienna 10, 57-100 Strzelin

Telefon: 71 39 21 981, 71 39 21 981 wew. 36

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Strzelin:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30
Rejestracja bezrobotnych: poniedziałek-piątek 7:30-15:00

Urząd Pracy w Strzelinie

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Strzelin. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

Urząd Pracy Strzelin kontakt

W siedzibie Urzędu Pracy w Strzelinie funkcjonuje telefon który jest najczęściej wykorzystywanym kanałem kontaktu. Oczywiście PUP Strzelin kontakt prowadzi jedynie w godzinach otwarcia, poza czasem obsługi klienta nie ma możliwości aby zrealizować połączenie telefoniczne. Udostępniony przez PUP Strzelin telefon prowadzi do centrali. Trzeba wiedzieć, że nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się, istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej. Poczta elektroniczna Urzędu Pracy w Strzelinie jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób. Trzeba pamiętać, że wiadomość powinna być opatrzona tematem, a także musi zawierać imię, nazwisko oraz aktualny adres zamieszkania nadawcy.

PUP Strzelin rejestracja bezrobotnych

Rejestracja w PUP Strzelin daje wiele możliwości petentom. Status osoby bezrobotnej pozwala na korzystanie z usług pośrednictwa pracy w PUP w Strzelinie. Dodatkowo osoby bezrobotne mogą liczyć na ubezpieczenie zdrowotne, które z kolei pozwoli na korzystanie z publicznych usług medycznych.

Dla placówki PUP Strzelin rejestracja bezrobotnych jest kwestią kluczową, a sama procedura przeprowadzana jest podczas jednej wizyty. Każda osoba posiadająca kwalifikowany podpis elektroniczny może dokonać rejestracji w PUP Strzelin online.

Mapa Urząd Pracy Strzelin

Liczba wyświetleń: 914Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS