PUP Wysokie Mazowieckie – Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Wysokie Mazowieckie – Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie oferty pracy, kursy i szkolenia dla osób bezrobotnych. PUP Wysokie Mazowieckie adres siedziby, kontakt. Godziny otwarcia PUP w Wysokiem Mazowieckiem.

Wysokie Mazowieckie PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Wysokie Mazowieckie oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Wysokiem Mazowieckiem dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Wysokie Mazowieckie można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Wysokie Mazowieckie stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Wysokie Mazowieckie

Osoby zarejestrowane w PUP Wysokie Mazowieckie jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Wysokie Mazowieckie kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie

Adres: ul. 1 Maja 8, 18-200 Wysokie Mazowieckie

Telefon: 862758612,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Do zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Wysokiem Mazowieckiem należy wiele istotnych kwestii związanych z rykiem pracy. Placówka działa na terenie całego powiatu, obsługuje zarówno mieszkańców, jak i pracodawców z tego obszaru. Poszukując pracy, szkoleń czy stażu warto skontaktować się z PUP Wysokie Mazowieckie. Instytucja prowadzi szereg działań mających na celu aktywizację zawodową petentów.

PUP Wysokie Mazowieckie kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Wysokiem Mazowieckiem jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Wysokiem Mazowieckiem działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Wysokiem Mazowieckiem. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Wysokiem Mazowieckiem. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Wysokie Mazowieckie możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Wysokiem Mazowieckiem nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Wysokie Mazowieckie

Liczba wyświetleń: 536Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS