PUP Zambrów – Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: podlaskie

PUP Zambrów – Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Urząd Pracy Zambrów godziny otwarcia, adres, kontakt. PUP Zambrów oferty pracy, praca w powiecie. Rejestracja bezrobotnych w PUP w Zambrowie, staże, kursy.

Oferty pracy PUP Zambrów

PUP w Zambrowie ma na celu pomoc osobom poszukującym pracy oraz przeciwdziałanie bezrobociu. Aby tego dokonać PUP Zambrów oferty pracy gromadzi z różnych źródeł oraz udostępnia w tabeli online. Osoby zainteresowane mogą znaleźć te oferty na stronie internetowej PUP Zambrów, gdzie mogą również sortować według swoich preferencji. Urząd Pracy Zambrów oferty pracy również udostępnia do wglądu bezpośrednio w swojej siedzibie dla osób, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu pracy.

Urząd pracy Zambrów staże

Forma praktycznej nauki zawodu jaką jest staż z PUP Zambrów, skierowana jest do osób posiadających status osoby bezrobotnej. Staż można znaleźć samodzielnie poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą z Zambrowa lub online na wspomnianej stronie z ofertami pracy. PUP Zambrów staże realizuje przez cały rok kalendarzowy, jednak kwestia rekrutacji jest mocno zależna od ilości chętnych, a także funduszu.

Kontakt Urząd Pracy Zambrów

Adres: ul. Fabryczna 3, 18-300 Zambrów

Telefon: 86 270 82 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Zambrów:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

PUP Zambrów

Instytucja publiczna jaka jest Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie obejmuje swoim działaniem teren powiatu. Oznacza to, że nie tylko osoby zamieszkujące Zambrów, mogą zrealizować formalności w placówce, ale również wszyscy mieszkańcy powiatu.

Do zadań PUP w Zambrowie zalicza się również badanie rynku pracy, czy dofinansowywanie działań przedsiębiorców z powiatu. W placówce można również dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna, zapisać się na kurs czy szkolenie.

PUP Zambrów kontakt

Najszybszym sposobem skontaktowania się z Urzędem Pracy w Zambrowie jest kontakt telefoniczny. Obecnie telefon PUP w Zambrowie działa wyłącznie w godzinach otwarcia placówki. Połączenia telefoniczne obsługiwane są pod wyżej podanym numerem kontaktowym. Urząd Pracy Zambrów kontakt prowadzi również mailowo. Skrzynka elektroniczna jest na bieżąco sprawdzana przez pracowników placówki PUP w Zambrowie. Można mieć więc pewność, że zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi. 

Urząd Pracy Zambrów rejestracja bezrobotnych

Aby zarejestrować się jako osoba bezrobotna, trzeba udać się stacjonarnie do PUP w Zambrowie. Istnieje możliwość wykonania wszystkich formalności online, w przypadku posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Niezależnie którą ścieżkę wybierze petent kroki postępowania są niemal takie same. Rejestracja w PUP Zambrów możliwa jest po przedstawieniu odpowiednich dokumentów takich jak świadectwa szkolne czy świadectwa pracy. Należy pamiętać, że rejestracja jako bezrobotny w Urzędzie Pracy w Zambrowie nie oznacza przyznania zasiłku dla bezrobotnych.

Mapa Urząd Pracy Zambrów

Liczba wyświetleń: 1080



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS