Urząd Pracy Zawiercie

PUP Zawiercie – Urząd Pracy Zawiercie

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Zawiercie – Urząd Pracy Zawiercie

Urząd Pracy Zawiercie oferty pracy, ogłoszenia o pracę dla niepełnosprawnych. Kursy, staże PUP Zawiercie. Kontakt z Urzędem Pracy w Zawierciu, godziny otwarcia.

PUP Zawiercie oferty pracy

Jako iż głównym zadaniem Urzędu Pracy w Zawierciu jest przeciwdziałanie bezrobociu, instytucja aktywnie działa na płaszczyźnie publikowania ofert pracy, a także aktywizacji zawodowej bezrobotnych.

Urząd Pracy w Zawierciu informuje o aktualnie dostępnych ofertach pracy. Dla osób zainteresowanych PUP Zawiercie oferty pracy publikuje online na stronie internetowej. Takie rozwiązanie ułatwia przeglądanie ogłoszeń o pracę, ponieważ dostęp jest całodobowy. Oferty pracy zebrane przez Urząd Pracy w Zawierciu zamieszczone są na stronie internetowej w tabeli. Dostęp do informacji jest łatwy i czytelny. Na stronie przy niektórych ogłoszeniach znajdują się specjalne oznaczenia. Można zobaczyć między innymi niebieski symbol osoby na wózku. PUP Zawiercie oferty pracy dla niepełnosprawnych oznacza z wykorzystaniem takiego symbolu. Dodatkowo publikowane przez PUP Zawiercie oferty pracy można w wygodny sposób posortować. Taka możliwość nie jest dostępna dla osób przeglądających oferty stacjonarnie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zawierciu, jednak warto pamiętać, że są tam również dostępne.

Oczywiście PUP Zawiercie udostępnia również oferty pracy na terenie całej Polski dla osób, które są gotowe zmienić miejsce zamieszkania. Warto przeglądać przygotowane przez Urząd Pracy Zawiercie Oferty pracy, ponieważ pracodawcy często przychodzą do instytucji, aby ogłosić poszukiwania pracownika. Praca PUP Zawiercie – wszystkie informacje na temat rekrutacji bezpośrednio w instytucji można uzyskać kontaktując się z sekretariatem.

PUP Zawiercie kursy

Publikowanie ofert pracy nie jest jedynym zajęciem urzędu pracy. Dla osób bezrobotnych organizowane są różnego rodzaju kursy. Możliwość ta skierowana jest do osób bezrobotnych które chcą zwiększyć swoje kompetencje. Urząd Pracy Zawiercie kursy, a także udział w nich finansuje dla osób zarejestrowanych. Planowane przez PUP Zawiercie szkolenia są dostępne na stronie internetowej. Zamieszczone są tam również informacje dotyczące procesu składania wniosków.

Kto może skorzystać z organizowanych przez PUP Zawiercie kursów?

 • osoba bezrobotna
 • osoba poszukująca pracy, która:
  • przebywa w okresie wypowiedzenia stosunku pracy z winy pracodawcy,
  • jest zatrudniona u pracodawcy w stanie upadłości lub likwidacji
  • pobiera świadczenie socjalne na urlopie górniczym lub górniczy zasiłek socjalny
  • uczestniczy w indywidualnym programie integracji lub zajęciach Centrum Integracji Społecznej
  • jest żołnierzem rezerwy
  • pobiera rentę szkoleniową
  • pobiera świadczenie szkoleniowe od pracodawcę,
  • jest domownikiem lub małżonkiem rolnika, szukającym pracy poza rolnictwem i jest podległa pod ubezpieczenie ZUS
  • jest cudzoziemcem

Urząd Pracy Zawiercie staże

Organizowane przez PUP Zawiercie staże mają na celu przygotowanie osoby bezrobotnej podjęcia zatrudnienia poprzez nabycie potrzebnych umiejętności. Staż z Urzędu Pracy skierowany jest do osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Urząd Pracy w Zawierciu organizuje staże nawet do 12 miesięcy, jednak najczęściej maksymalny wymiar stażu to 6 miesięcy. Po odbyciu u pracodawcy praktyki, osoba bezrobotna podejmuje się pracy na podstawie UOP. Przez cały okres trwania stażu bezrobotnemu wypłacane jest stypendium stażowe.

Urząd Pracy Zawiercie kontakt

 Wszystkie zapytanie dotyczące PUP w Zawierciu, a także te dotyczące działania instytucji można skierować telefonicznie lub mailowo do PUP. Oczywiście zapytanie dotyczące formalności również należy kierować do oddziału. Obecnie PUP Zawiercie kontakt z interesantami prowadzi głównie telefonicznie i mailowo. Dodatkowo na stronie instytucji znajduje się formularz kontaktowy.

Adres: ul. Parkowa 2, 42-400 Zawiercie 
Telefon: 32 672 11 79 oraz 32 672 43 96 
E-mail: [email protected]

Dla osób które zdecydowały się skorzystać z poczty elektronicznej przydatna może być informacja dotycząca sposobu formatowania wiadomości. Należy wiedzieć, że Urząd Pracy Zawiercie kontakt mailowy utrzymuje jedynie w przypadku gdy wiadomość została poprawnie podpisana przez nadawcę – imię, nazwisko, adres. Konieczne jest również określenie tematu zapytania. 

Zawiercie Urząd Pracy godziny otwarcia

Dzień tygodniaGodziny otwarciaGodziny przyjmowania petentów
poniedziałek7:00-16:007:00-15:30
wtorek7:00-15:007:00-14:30
środa7:00-15:007:00-14:30
czwartek7:00-15:007:00-14:30
piątek7:00-14:007:00-13:30
sobotanieczynne
niedziela
Godziny otwarcia PUP Zawiercie

Liczba wyświetleń: 1829Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS