Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska – US w Dąbrowie Tarnowskiej

Kategoria: Urząd Skarbowy

Województwo: małopolskie

Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska – US w Dąbrowie Tarnowskiej

Jak skontaktować się z Urzędem Skarbowym w Dąbrowie Tarnowskiej? Aktualny adres US Dąbrowa Tarnowska, kontakt. Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej godziny otwarcia, telefony.

Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska kontakt

Kontakt z pracownikami Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej jest możliwy za pośrednictwem różnych kanałów, w tym przez telefon. Ta forma kontaktu pozwala na szybkie uzyskanie potrzebnych informacji. Oprócz tego Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska jest również dostępny poprzez kontakt e-mailowy. Skrzynka pocztowa Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej jest regularnie sprawdzana, jednak czas oczekiwania na odpowiedź jest dłuższy niż przy kontakcie telefonicznym.

Godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Na ten moment Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska godziny otwarcia dostosował do potrzeb podatników. Przed wizytą w siedzibie Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej należy sprawdzić godziny otwarcia placówki. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że wizyta w Urzędzie Skarbowym Dąbrowa Tarnowska wymaga rezerwacji, którą można zrobić zarówno przez telefon, jak i online. W wyznaczonych godzinach Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska oferuje zarówno bezpośrednią, jak i telefoniczną obsługę klientów.

Kontakt Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska

Adres: ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Telefon: 14 642 20 31, 14 642 20 31

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska:

poniedziałek: 8:00-18:00
wtorek-piątek: 8:00-15:00

Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej

Oddział KAS – Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska – prowadzi stacjonarną i telefoniczną obsługę petentów. Jednostka jest odpowiednia nie tylko dla mieszkańców miasta Dąbrowy Tarnowskiej ale również okolicznych powiatów. Pełen zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej został opublikowany na stronie placówki.

Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej podzielony jest na odpowiednie działy, referaty, jedno i wieloosobowe stanowiska według kategorii realizowanych spraw. Warto wiedzieć, że działające w US Dąbrowa Tarnowska stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe.

Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska druki

Gotowe do wypełnienia formularze i wnioski Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska udostępnia osobom zainteresowanym online. Każdy petent może pobrać druk i uzupełnić go samodzielnie w domu, a następnie dostarczyć do siedziby Urzędu Skarbowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Warto pamiętać, że Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska druki do wypełnienia posiada bezpośrednio w placówce.

Mapa Urząd Skarbowy Dąbrowa Tarnowska

Liczba wyświetleń: 291Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS