Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza

PUP Dąbrowa Górnicza – Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: śląskie

PUP Dąbrowa Górnicza – Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza

Dostępne oferty pracy PUP Dąbrowa Górnicza, staże, szkolenia. Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza kontakt, godziny pracy. Dotacje na działalność PUP Dąbrowa Górnicza.

PUP Dąbrowa Górnicza oferty pracy

Jedną z wielu usług oferowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej jest udostępnianie ofert pracy w mieście. Urząd gromadzi również informacje o dostępnych stanowiskach dla osób niepełnosprawnych. Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza oferty pracy gromadzi online. Pozwala to wszystkim zainteresowanym na szybkie filtrowanie wyników zgodnie z potrzebami osoby zainteresowanej. W ten sposób Urząd Pracy w Dąbrowa Górnicza realizuje jedno z zadań nałożonych na polski urząd pracy, jakim jest przeciwdziałanie bezrobociu. Wszystkie potrzebne informacje można również odnaleźć na stronie internetowej instytucji www urząd pracy dąbrowa górnicza.

Warto również wiedzieć, że wszystkie oferty pracy Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza zbiera również w tradycyjnej wersji. Ta możliwość skierowana jest głównie dla osób które nie korzystają z internetu. 

PUP Dąbrowa Górnicza dotacje

W mieście Dąbrowa Górnicza PUP oferuje mieszkańcom dotacje które mają pomóc w np. rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Dotacje na podjęcie działalności gospodarczej jest przewidziane dla wybranej grupy osób.

Z dofinansowania w PUP w Dąbrowie Górniczej mogą skorzystać: 

  • bezrobotni
  • absolwenci CIS lub KIS
  • poszukujący pracy opiekun osoby niepełnosprawnej (niepobierający świadczenia pielęgnacyjnego lub zasiłku opiekuńczego)

Dofinansowanie z Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej to jednorazowa wypłata środków które mają dać realne wsparcie osobie która planuje podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej.  

Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza kontakt

Dane kontaktowe do Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej dostępne są w postaci numeru telefonu, formularza kontaktowego oraz adresu. Pracownicy sekretariatu jednostki odbierają telefony przychodzące oraz pocztę elektroniczną. Oczywiście urzędnicy zatrudnieni w PUP Dąbrowa Górnicza kontakt z interesantami obsługują jedynie w godzinach pracy. W mieście Dąbrowa Górnicza Urząd Pracy ma swoją siedzibę 

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon: 32 262 37 39, 32 262 29 39 

Warto wiedzieć, że Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza kontakt poprzez formularz kontaktowy obsługuje w wypadku gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko oraz adres nadawcy. Odpowiedzi na anonimowe zapytania nie są przesyłane. Dodatkowo wiadomość musi być opatrzona tematem. W innym przypadku uzyskanie odpowiedzi zwrotnej będzie niemożliwe.

Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza godziny pracy

Wszystkie formalności w Urzędzie Pracy Dąbrowa Górnicza można zrealizować w godzinach pracy urzędników. Powiatowy Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza jest czynny we wszystkie dni robocze. Warto jednak znać dokładne godziny otwarcia PUP Dąbrowa Górnicza. Wynika to z faktu, że nie każdego dnia są one takie same.

poniedziałek 7:30-15:30
wtorek 7:30-15:30
środa 7:30-17:00
czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00

Liczba wyświetleń: 914Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS