Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

Oferty pracy w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej. Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza kontakt dla interesantów, telefon, informacja telefoniczna, wydziały.

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza kontakt

Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej mieści się przy ulicy Granicznej 21. Instytucja dostępna jest stacjonarnie w dni robocze. Jeżeli chodzi o godziny pracy urzędników UM Dąbrowa Górnicza, należy pamiętać, że w zależności od dnia mogą się one różnić. Aktualnie Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej działa od poniedziałku do środy w godzinach 7:30-15:30, w czwartki od 7:30 do 18:00 oraz w piątki między 7:00-13:00.

Adres: ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Centrala: +48 32 295 67 00
Faks: +48 32 262 50 32
E-mail: um(at)dabrowa-gornicza.pl 

Dąbrowa Górnicza Urząd Miasta kontakt z interesantami prowadzi również z wykorzystaniem formularza kontaktowego. Jedną z większych zalet arkusza jest możliwość przesłania wiadomości bezpośrednio do konkretnego działu np. Wydziału Komunikacji czy Wydziału Spraw Obywatelskich w Dąbrowie górniczej. Kontakt z Urzędem Miasta przez arkusz jest wygodny zarówno dla interesantów jak i pracowników obsługi. Jeżeli wiadomość trafi, do którego wydziału kompetencje nie mieszczą się w zakresie wykonywanego zadania, pracownicy są w obowiązku przekazać zapytanie do osoby kompetentnej.

BOK Dąbrowa Górnicza: +48 32 295 67 00

Jeżeli chodzi o instytucje Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza praca wykonywana jest przez wykwalifikowanych urzędników. Warto wiedzieć, że dostępna jest telefoniczna informacja dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Kontakt możliwy jest telefonicznie pod numerem +48 32 295 67 00. Oczywiście należy pamiętać, że Dąbrowa górnicza punkt informacyjny nie działa całodobowo.

Praca Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza

Poszukując pracy w Dąbrowie Górniczej, warto również przeglądną oferty publikowane na stronie Urzędu Miasta. Stanowiska, które może zaoferować Urząd miasta w Dąbrowie Górniczej są bardzo zróżnicowane. Wynika to z dostępności wielu wydziałów, które wspólnie tworzą instytucje. Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza oferty pracy najczęściej publikuje na stronie UM Dąbrowa Górnicza lub na stronie Urzędu Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza Wydział Komunikacji

Chcąc skontaktować się z Wydziałem Komunikacji w Dąbrowie Górniczej, należy pamiętać, że ten wydział został wycofany. Zadania realizowane przez pracowników zostały przeniesione do Wydziału Spraw Obywatelskich. Obecnie tam realizowane są sprawy z zakresu prawa jazdy czy rejestracji pojazdów. Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza Wydział Komunikacji mieścił się w głównym budynku instytucji. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza Wydział Komunikacji druki udostępnia nie tylko stacjonarnie, ale również online. Pozwala to interesantom na wypełnienie papierów wcześniej.

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza wydziały

Aby Urząd Miasta mógł prawidłowo funkcjonować, praca oraz obowiązki zostały podzielone tematycznie na wydziały. Dodatkowo nad każdym z oddziałów czuwa kierownik, który koordynuje pracę zatrudnionych. Aktualnie w Urzędzie Miasta Dąbrowa Górnicza wydziały mieszczą się w głównym budynku. Należy pamiętać, że wiele oddziałów nie prowadzi obsługi interesantów, a ich jedynym zadaniem jest dbanie o prawidłową pracę urzędu. Wydziały w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej, które zajmują się obsługą klientów:

Wydział Spraw Obywatelskich
Wydział Geodezji i Kartografii
Wydział Gospodarki Nieruchomościami
Wydział Infrastruktury Miejskiej
Wydział Inwestycji i Remontów
Wydział Ochrony Środowiska
Wydział Oświaty
Wydział Podatków i Opłat
Wydział Polityki Społecznej

Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza umawianie wizyt

Należy pamiętać, że stacjonarne wizyty w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej wymagają rezerwacji terminu online lub przez telefon. Internetowa rezerwacja terminu jest nieskomplikowana. Polega na wybraniu sprawy, którego wizyta dotyczy. Konieczne jest również wybranie daty i godziny oraz danych kontaktowych interesanta. Chcąc zapowiedzieć wizytę telefonicznie, należy skontaktować się bezpośrednio z sekretariatem instytucji.

Liczba wyświetleń: 11894Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS