Urząd Stanu Cywilnego Barlinek – USC Barlinka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Barlinek – USC Barlinka

Barlinek Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Barlinku akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Barlinek.

Urząd Stanu Cywilnego w Barlinku kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Barlinku, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Barlinek, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Barlinek telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Barlinku. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Barlinek kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Barlinku godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Barlinku jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Barlinek, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Barlinek godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Barlinek

Adres: ul. Jeziorna 8, 74-320 Barlinek

Telefon: +48 95 784 10 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Barlinek:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Barlinek

Urząd Stanu Cywilnego w Barlinku zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Barlinku wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Barlinek może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Barlinku ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Barlinku to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Barlinek? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Barlinku przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Barlinek? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Barlinku są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Barlinku, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Barlinek

Liczba wyświetleń: 1402Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS