Urząd Stanu Cywilnego Tarnów

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: małopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów godziny otwarcia, adres, numer telefonu, e-mail. Tarnów Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub cywilny, ślub konkordatowy.

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów akt zgonu

W Urzędzie Stanu Cywilnego Tarnów zon osoby powinien zostać zgłoszony w ciągu trzech dni od otrzymania karty zgonu. Jeśli śmierć wystąpiła z powodu zakaźnej choroby, powinno zostać to zgłoszone do Tarnów Urząd Stanu Cywilnego do 24 godzin. Urząd Stanu Cywilnego Tarnów akt zgonu wydaje interesantom po złożeniu przez nich wszystkich odpowiednich dokumentów, jakimi są karta zgonu zmarłego, dowód osobisty lub paszport osoby zmarłej, a także zezwolenie na pochowanie zwłok, które zostało wydane przez prokuratora w przypadku podejrzenia o możliwym przestępstwie. Wydanie aktu zgonu przez Urząd Stanu Cywilnego w Tarnowie jest bezpłatne, jednak za kolejne odpisy zostaje pobierana opłata.

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów ślub

W Urzędzie Stanu Cywilnego Tarnów ślub cywilny mogą otrzymać osoby, które nie są ze sobą spokrewnione, ukończyły 18 lat, są niespowinowacone w linii prostej oraz osoby, które aktualnie nie są w żadnym związki małżeńskim. Osoby, które chcą otrzymać w placówce Urząd Stanu Cywilnego Tarnów ślub, muszą dokonać rezerwacji terminu z minimum 30-dniowym wyprzedzeniem. Urząd Stanu Cywilnego Tarnów terminy ślubów udostępnia podczas osobistej wizyty w tej instytucji. Konieczne jest również złożenia zaświadczenia, które mówi o braku jakichkolwiek okoliczności związanych z uniemożliwieniem zawarcia małżeństwa. W jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Stanu Cywilnego Tarnów ślub konkordatowy, jest również możliwy do zrealizowania. 

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów kontakt

Zainteresowane osoby z Urzędem Stanu Cywilnego w Tarnowie skontaktować się mogą przy użyciu poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Tarnów kontakt zdalny jak i osobisty udziela tylko w czasie godzin urzędowania. Czas oczekiwania na odpowiedź mailową może potrwać nawet do kilku dni. 

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów numer telefonu: 146 889 085
Urząd Stanu Cywilnego w Tarnowie adres e-mail: [email protected]
Urząd Stanu Cywilnego Tarnów adres: ul. Gumniska 30, 33-100 Tarnów 

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów godziny otwarcia

Instytucja, jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Tarnów godziny otwarcia, posiada od poniedziałku do piątku takie same. Urząd Stanu Cywilnego w Tarnowie przyjmuje interesantów w godzinach 7:30-15:30. W soboty oraz niedziele Tarnów Urząd Stanu Cywilnego jest nieczynny.

Urząd Stanu Cywilnego Tarnów godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-15:30
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

Liczba wyświetleń: 9052Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS