Urząd Stanu Cywilnego Toruń

Urząd Stanu Cywilnego Toruń

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Toruń

Urząd Stanu Cywilnego Toruń godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Stanu Cywilnego w Toruniu ślub, akt urodzenia, termin ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Toruń godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego Toruń godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin obsługiwania petentów. Urząd Stanu Cywilnego w Toruniu prowadzi rejestr zgonów również w soboty w godzinach 8:00-12:00. W niedzielę instytucja nie obsługuje interesantów.

Urząd Stanu Cywilnego Toruń godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7:30-17:00
Wtorek: 7:30-17:00
Środa: 7:30-17:00
Czwartek: 7:30-17:00
Piątek: 7:30-17:00
Sobota: 8:00-12:00
Niedziela: Nieczynne

Urząd Stanu Cywilnego Toruń kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Toruń kontakt zdalny umożliwia poprzez wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pomocą numeru telefonu. Z Urzędem Stanu Cywilnego w Toruniu można się kontaktować jedynie w czasie godzin otwarcia. 

Urząd Stanu Cywilnego Toruń numer telefonu: 56 611 83 88,  56 611 83 94,  56 611 83 95

Urząd Stanu Cywilnego Toruń adres e-mail: [email protected]

Urząd Stanu Cywilnego Toruń adres: ul. Bydgoska 5, 87-100 Toruń

Urząd Stanu Cywilnego Toruń ślub 

Chcąc wziąć w instytucji Urząd Stanu Cywilnego Toruń ślub terminy składania dokumentów to najwcześniej 6 miesięcy przed planowaniem zawarcia małżeństwa. Aby otrzymać decyzję o wcześniejszej możliwości zrealizowania ślubu, należy uiścić odpowiednią opłatę. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Toruniu nie trwa długo. Zazwyczaj czas jego odbycia wynosi około piętnastu minut.

Urząd Stanu Cywilnego Toruń akt urodzenia

Do Urzędu Stanu Cywilnego w Toruniu musi zostać zgłoszone przyjście dziecka na świat przez jednego z rodziców. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Toruniu akt urodzenia, można uzyskać podając wszystkie potrzebne dane. Noworodek otrzymuje numer PESEL, a także zameldowanie. Warto wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Toruń akt urodzenia wydaje od ręki. W przypadku jego zniszczenia lub zgubienia może zostać wydany ponownie po uiszczeniu odpowiedniej opłaty.

Liczba wyświetleń: 19367Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS