Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec – USC Bogdańca

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec – USC Bogdańca

Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Bogdaniec Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Bogdańcu można uzyskać na parę różnych sposobów. W zależności od potrzeb każdy interesant może wybrać ten, który najbardziej mu odpowiada. Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec kontakt zapewnia drogą elektroniczną, poprzez e-mail, a także telefonicznie oraz osobiście.

Oczywiście kontakt z USC Bogdaniec przez telefon stanowi najczęściej wybierany przez petentów kanał kontaktu. Trzeba wiedzieć, że połączenia telefoniczne realizowane są w czasie trwania godzin otwarcia placówki. 

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Bogdańcu

Przed kontaktowaniem się z USC w Bogdańcu, warto, jest zapoznać się z jego godzinami otwarcia. Właśnie podczas nich możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego w Bogdańcu godziny otwarcia opublikował jedynie dla dni roboczych. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Bogdańcu jest zamknięty.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec

Adres: Mickiewicza 45, 66-450 Bogdaniec

Telefon: 95 751 01 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

USC Bogdaniec

Urząd Stanu Cywilnego w Bogdańcu to miejsce, gdzie można załatwić wiele formalności takich jak zawarcie związku małżeńskiego czy też uzyskanie aktów urodzenia, małżeństwa i zgonu. W USC Bogdaniec można również otrzymać odpisy wydanych już aktów stanu cywilnego za opłatą administracyjną.

Bogdaniec Ślub Cywilny

Ślub cywilny jest to ceremonia, która może odbyć się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu. Podczas uroczystości para młoda składa przysięgę małżeńską i otrzymuje akt małżeństwa. Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec ślub przeprowadza w pomieszczeniach placówki, ale istnieje również możliwość organizacji uroczystości w innych, wcześniej ustalonych miejscach. Przed planowanym ślubem w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu para młoda musi załatwić kilka formalności. Należy wypełnić wniosek o zawarcie małżeństwa, który można dostać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu lub wypełnić online. W przypadku, gdy narzeczeni zawierają małżeństwo po raz kolejny, wymagane są również dokumenty potwierdzające rozwód lub śmierć poprzedniego małżonka. USC Bogdaniec podobnie jak inne placówki tego typu pobiera odpłatę administracyjną związaną z formalnościami jakie niesie za sobą zawarcie związku małżeńskiego.

Ważnym aspektem jest czas oczekiwania na ślub w USC Bogdaniec. Wielu narzecoznych zadaje sobie pytanie: ile czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu? Czas oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu zależy od wielu czynników, takich jak na przykład ilość składanych wniosków. Zazwyczaj jednak para młoda musi poczekać od kilku dni do kilku tygodni na ustalenie terminu ceremonii ślubu cywilnego. Aby uzyskać dokładne informacje na temat czasu oczekiwania na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bogdańcu, warto skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Bogdaniec

Liczba wyświetleń: 188Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS