Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce – USC Boguszowa-Gorców

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce – USC Boguszowa-Gorców

Urząd Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach. Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Boguszów-Gorce bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach

Urząd Stany Cywilnego w Boguszowie-Gorcach jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Boguszowie-Gorcach.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce

Adres: plac Odrodzenia 1, 58-370 Boguszów-Gorce

Telefon: 74 844 94 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-17:00
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce

Urząd Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Boguszowie-Gorcach wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Boguszów-Gorce może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Boguszowie-Gorcach, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Boguszowie-Gorcach należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Boguszowie-Gorcach, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Boguszowie-Gorcach może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Boguszów-Gorce

Liczba wyświetleń: 212Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS