Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny – USC Brzezin

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: łódzkie

Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny – USC Brzezin

Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Brzeziny Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

USC Brzeziny kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzezinach można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzezinach

Urząd Stanu Cywilnego w Brzezinach otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Brzezinach. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Brzezinach, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny

Adres: Henryka Sienkiewicza 16, 95-060 Brzeziny

Telefon: 46 874 26 82,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-17:00
  • Środa 8:00-16:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-16:00

USC Brzeziny

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa w Polsce, zajmująca się rejestrowaniem stanu cywilnego obywateli – urodzenia, małżeństwa, rozwody i zgony. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Brzezinach można uzyskać różnego rodzaju dokumenty związane z aktami stanu cywilnego.

Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Brzezinach to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Brzezinach lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Brzeziny koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Brzezinach to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Brzeziny oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Brzezinach, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Brzeziny

Liczba wyświetleń: 248Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS