Urząd Stanu Cywilnego Buk – USC Buku

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Buk – USC Buku

Urząd Stanu Cywilnego w Buku – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Buku. Urząd Stanu Cywilnego Buk kontakt.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Buku można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Buku, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Buk udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Buk. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Buk kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Buku

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Buku lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Buku umożliwia kontakt. USC Buk otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Buk godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Buk

Adres: Ratuszowa 1, 64-320 Buk

Telefon: 61 814 06 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Buk:

  • Poniedziałek 8:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Buku

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Buku. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Buku jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego Buk ślub – jak załatwić sprawy związane ze ślubem?

Ślub cywilny w Buku to uroczystość, która wiąże się z pewnymi kosztami. Jednym z głównych jest opłata administracyjna, która może być przekazana w kasie Urzędu Stanu Cywilnego w Buku lub przelewem na numer konta placówki. W Urzędzie Stanu Cywilnego Buk koszt ten nie jest wysoki jeżeli uroczystość odbywa się w sali ślubów. Trzeba wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Buk ślub cywilny może przeprowadzić również w plenerze na życzenie petentów. Oczywiście taką chęć trzeba zgłosić odpowiednio wcześniej. Ślub w plenerze w Buku to również dodatkowy koszt dla nowożeńców.

Ważnym krokiem przed zawarciem małżeństwa jest zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Stanu Cywilnego Buk oraz zebranie wymaganych dokumentów. Do najważniejszych dokumentów należy dowód osobisty i dowód opłaty. Aby zarezerwować termin ślubu cywilnego w Buku, należy osobiście udać się do placówki jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Buk i wypełnić odpowiednie dokumenty. Przy rezerwacji trzeba podać datę oraz godzinę, która będzie odpowiednia dla obydwu narzeczonych. W przypadku, gdy terminy są już zarezerwowane, może być konieczne wydłużenie oczekiwania na konkretny termin.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Buk

Liczba wyświetleń: 233Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS