Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój – USC Buska-Zdroju

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój – USC Buska-Zdroju

Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój godziny otwarcia, numer telefonu, adres, e-mail. Busko-Zdrój Urząd Stanu Cywilnego akt zgonu, ślub, opłaty, karta zgonu, terminy.

Urząd Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju kontakt

Trzeba wiedzieć, że chcąc skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju, petenci mają do wyboru kilka kanałów kontaktu. Poza osobistą wizytą w USC Busko-Zdrój, wsparcie pracowników można uzyskać także bez wychodzenia z domu. Oczywiście najbardziej popularnym kanałem jest kontakt telefoniczny. Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój telefon obsługuje we wszystkie dni robocze. Można również napisać e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju. Trzeba jedynie pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój kontakt prowadzi z osobami które określą temat wiadomości, a także zamieszczą w niej własne imię i nazwisko oraz aktualny adres.

Urząd Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Aby upewnić się, kiedy jest możliwość odwiedzenia USC Busko-Zdrój, można skontaktować się telefonicznie z placówką. W niektóre dni Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój godziny otwarcia wydłużył aby dać możliwość realizacji formalności większej ilości petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój

Adres: Aleja Adama Mickiewicza 10, 28-100 Busko-Zdrój

Telefon: 41 370 52 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Miasto Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju to instytucja publiczna, która zajmuje się rejestrowaniem stanu cywilnego osób zamieszkujących na terenie Buska-Zdroju. Do zadań USC Busko-Zdrój należy rejestracja urodzeń i zgonów oraz zawieranie małżeństw. W instytucji można uzyskać również niezbędne dokumenty dotyczące stanu cywilnego, takie jak odpisy aktów urodzenia czy zaświadczenia o stanie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój ślub

Urząd Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju to miejsce, gdzie zawrzeć związek małżeński. Jednak przed tym, należy zrealizować kilka formalności. Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju przed ślubem? Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o zawarcie małżeństwa, a także dostarczenie wymaganych dokumentów –, dowód osobisty czy akt urodzenia. Konieczne jest również uiszczenie opłaty skarbowej. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Busko-Zdrój? Czas oczekiwania może się różnić w zależności od pory roku oraz dostępności terminów. Warto jednak pamiętać, że zwykle należy umówić się na wizytę w USC w Busku-Zdroju z wyprzedzeniem. Ile kosztuje ślub cywilny Busko-Zdrój? Sama opłata dla Urzędu Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju wynosi 84 złote. Jest ona obowiązkowa oraz stała dla każdego. Opłata ta dotyczy sporządzenia aktu małżeństwa. Jednak koszty mogą się powiększyć o nawet 1000 złotych, gdy ślub na życzenie petentów odbywa się poza Urzędem Stanu Cywilnego w Busku-Zdroju.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Busko-Zdrój

Liczba wyświetleń: 323Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS