Urząd Stanu Cywilnego Chęciny – USC Chęcin

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Stanu Cywilnego Chęciny – USC Chęcin

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chęcinach przez telefon. Aktualne godziny otwarcia USC Chęciny. Odpisy aktów stanu cywilnego w Chęcinach.

Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach udostępnia petentom kilka sposobów kontaktu. Oczywiście można udać się osobiście do USC Chęcin, jednak w większości przypadków wymaga to wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Możliwe jest także skorzystanie z połączenia telefonicznego, podczas którego pracownik urzędu udzieli pomocy lub odpowiedzi na pytania. Urząd Stanu Cywilnego Chęciny kontakt alternatywnie prowadzi przez e-maila lub list tradycyjny. W każdym przypadku ważne jest podanie imienia i nazwiska, a także numeru telefonu lub adresu e-mail, aby pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Chęcinach mogli skontaktować się w razie potrzeby.

Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chęcinach są ustalane przez kierownika instytucji. Można mieć pewność, że w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Chęciny godziny otwarcia zostały ustalone tak aby jak najwięcej interesantów mogło załatwić potrzebne sprawy. Harmonogram pracy zamieszczono powyżej, warto skontaktować się z USC w Chęcinach w sprawie godzin otwarcia jeżeli występują wątpliwości.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Chęciny

Adres: plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny

Telefon: 41 315 10 06,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Chęciny:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach

Urzędem, który przechowuje i udostępnia informacje na temat stanu cywilnego, takie jak narodziny, śluby, rozwody i zgony, jest Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach. Ten urząd oferuje różne usługi, takie jak legalizacja dokumentów, tłumaczenia i apostille, a także przechowuje te informacje w swoim archiwum, aby zagwarantować ich aktualność i dokładność. Osoby zainteresowane mogą wnioskować o aktualizację informacji lub uzyskać kopie dokumentów. Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Chęcinach jest ważna w kontekście zapewnienia dokładnych informacji o stanie cywilnym osób w kraju, co jest istotne w międzynarodowych transakcjach i procesach sądowych.

Urząd Stanu Cywilnego w Chęcinach odebranie aktu zgonu

W wypadku śmierci bliskiej osoby poza formalnościami związanymi z pogrzebem trzeba również udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Chęcinach i zgłosić zgon. Jeśli potrzebny jest dokument potwierdzający, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chęcinach. Wymagane będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz podanie szczegółowych informacji o zmarłej osobie. Jeżeli Urząd Stanu Cywilnego Chęciny akt zgonu ma wystawić po raz kolejny wymagane jest uiszczenie opłaty administracyjnej. W placówce Urząd Stanu Cywilnego Chęciny akt zgonu wydawany jest tego samego dnia w którym petent zgłosi się po dokument. Jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wydanie dokumentu to zależy on od obłożenia pracy w urzędzie oraz sposobu złożenia wniosku.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Chęciny

Liczba wyświetleń: 154Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS