Urząd Stanu Cywilnego Chodzież – USC Chodzieży

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież terminy ślubów. USC Chodzież kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży akt urodzenia, zgonu.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Adres: Ignacego Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież

Telefon: 67 282 71 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:30
  • Środa 7:00-15:30
  • Czwartek 7:00-15:30
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży jest to jednostka zajmująca się rejestracją urodzeń, małżeństw i zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego oraz wydawaniem ich odpisów. To właśnie do Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży zgłaszają się petenci którzy chcą zawrzeć związek małżeński. USC Chodzież jest również placówką do której wybierają się rodzice nowo narodzonego dziecka w celu nadania mu imienia, numeru PESEL, a także adresu zameldowania.

USC Chodzież kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chodzieży można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Chodzież kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży

Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Chodzieży. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Chodzież jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Akt zgonu USC Chodzież

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chodzieży, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Chodzież akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Chodzież, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Liczba wyświetleń: 11Wyszukaj dodatkowe informacje: