Urząd Stanu Cywilnego Chodzież – USC Chodzieży

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież – USC Chodzieży

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież terminy ślubów. USC Chodzież kontakt, telefon, adres. Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży akt urodzenia, zgonu.

USC Chodzież kontakt

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Każdy petent może wybrać tę formę kontaktu, która mu odpowiada najbardziej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chodzieży można skorzystać ze sposobu telefonicznego lub mailowego. Można także odwiedzić osobiście placówkę. Warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Chodzież kontakt mailowy prowadzi wyłącznie gdy wiadomość zawiera imię, nazwisko i adres zamieszkania jej nadawy. Konieczne jest także opatrzenie maila odpowiednim tytułem.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży

Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży otwarty jest od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Chodzieży. Niestety na ten moment Urząd Stanu Cywilnego Chodzież jest zamknięty w soboty oraz w niedziele. Aby uzyskać dokładne informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Adres: Ignacego Paderewskiego 2, 64-800 Chodzież

Telefon: 67 282 71 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Chodzież:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:30
  • Środa 7:00-15:30
  • Czwartek 7:00-15:30
  • Piątek 7:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Urząd Stanu Cywilnego w Chodzieży jest to jednostka zajmująca się rejestracją urodzeń, małżeństw i zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego oraz wydawaniem ich odpisów. To właśnie do Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży zgłaszają się petenci którzy chcą zawrzeć związek małżeński. USC Chodzież jest również placówką do której wybierają się rodzice nowo narodzonego dziecka w celu nadania mu imienia, numeru PESEL, a także adresu zameldowania.

Akt zgonu USC Chodzież

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chodzieży, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Chodzież akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Chodzież, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Chodzież

Liczba wyświetleń: 348Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS