Urząd Stanu Cywilnego Chojna – USC Chojny

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Chojna – USC Chojny

Urząd Stanu Cywilnego w Chojnie kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego [miesto]. Akt urodzenia, zgonu ślubu w USC Chojna.

Urząd Stanu Cywilnego Chojna kontakt

Aby uzyskać kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chojnie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Obecnie Urząd Stanu Cywilnego Chojna kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Kontakt z USC Chojna można także uzyskać, udając się osobiście do placówki. Gdy jednak sprawa jest bardzo pilna i ważne jest to, aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Chojnie jak najszybciej, można skorzystać z numeru telefonu.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Chojnie

Urząd Stanu Cywilnego w Chojnie jest otwarty od poniedziałku do piątku w wybranych godzinach. Właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Chojnie. W soboty oraz niedziele Urząd Stanu Cywilnego w Chojnie jest zamknięty. Ustalone przez USC Chojna godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od dnia. Harmonogram pracy jest stworzony tak aby jak najwięcej mieszkańców Chojny mogło zrealizować formalności.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Chojna

Adres: Jagiellońska 2, 74-500 Chojna

Telefon: 91 414 13 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Chojna:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Urząd Stanu Cywilnego w Chojnie

Urząd stanu cywilnego w Chojnie jest instytucją odpowiedzialną za gromadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z najważniejszymi wydarzeniami w życiu, takimi jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony, zgodnie z przepisami prawa. W ramach swoich obowiązków Urząd Stanu Cywilnego Chojna rejestruje narodziny, przypisuje imiona oraz wydaje akty urodzenia. Ponadto USC Chojna zajmuje się rejestracją małżeństw, udzielaniem ślubów cywilnych, rejestrowaniem rozwodów i zgonów, a także aktualizacją i przechowywaniem dokumentów związanych ze zmianą stanu cywilnego obywateli w szczególności mieszkańców Chojny.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Chojna

Akt zgonu to oficjalny dokument wydawany przez Urząd Stanu Cywilnego w Chojnie, który potwierdza fakt śmierci osoby. Dokument ten jest ważny w wielu sytuacjach, takich jak rozwiązywanie spraw spadkowych. W celu uzyskania aktu zgonu w Chojnie należy złożyć odpowiedni wniosek w USC. Ważne jest, aby posiadać wszystkie niezbędne dokumenty oraz podać dokładne dane osoby, zmarłej.

Jeśli potrzeba uzyskać akt zgonu w Chojnie, warto wiedzieć, ile czasu trzeba czekać na jego wydanie. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Chojnie może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak ilość petentów w placówce czy obłożenie pracowników urzędu. Zazwyczaj jednak Urząd Stanu Cywilnego Chojna akt zgonu wydaje podczas jednej wizyty.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Chojna

Liczba wyświetleń: 291Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS