Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek – USC Ciechocinka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek – USC Ciechocinka

Urząd Stanu Cywilnego w Ciechocinku kontakt, adres, telefon. Ślub cywilny w USC Ciechocinek. Akt urodzenia, zgonu ślubu Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek.

Urząd Stanu Cywilnego w Ciechocinku kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechocinku, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Ciechocinek można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechocinku.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Ciechocinku mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Ciechocinku godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Ciechocinku działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Ciechocinku są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Ciechocinku. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek

Adres: Kopernika 19, 87-720 Ciechocinek

Telefon: 54 416 18 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek

Urząd Stanu Cywilnego to instytucja państwowa, która jest odpowiedzialna za rejestrowanie stanu cywilnego obywateli danego miasta. W USC w Ciechocinku dokonuje się rejestracji urodzeń, ślubów i zgonów, a także wydaje odpowiadające im akty stanu cywilnego.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechocinku ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechocinku to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Ciechocinek? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechocinku przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Ciechocinek? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechocinku są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Ciechocinku, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Ciechocinek

Liczba wyświetleń: 439Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS