Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak – USC Czerwonaka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak – USC Czerwonaka

Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak, godziny otwarcia USC Czerwonak.

Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak kontakt

Jeśli konieczne jest skontaktowanie się z urzędem rejestrującym stan cywilny w Czerwonaku, istnieją różne możliwości kontaktu. Osobiste odwiedziny Urzędu Stanu Cywilnego w Czerwonaku wymagają zwykle wcześniejszej rejestracji, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Alternatywną opcją jest kontakt telefoniczny z USC Czerwonak, gdzie pracownicy odpowiedzą na pytania i udzielą pomocy. Innym sposobem jest wysłanie e-maila z opisem naszych pytań lub problemów. Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak kontakt z petentami obsługuje wykorzystując wymienione kanały. Trzeba pamiętać aby próby uzyskania wsparcia od pracowników realizować w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Stanu Cywilnego w Czerwonaku godziny otwarcia

Urzędem, który odpowiada za rejestrowanie stanu cywilnego w Czerwonaku, zarządza się zgodnie z przepisami prawa i ma określone godziny otwarcia w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Czerwonaku można sprawdzić powyżej. Warto pamiętać aby przed wizytą osobistą zweryfikować godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Czerwonaku.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak

Adres: Źródlana 39, 62-004 Czerwonak

Telefon: 61 654 42 39,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:00
  • Środa 7:30-15:00
  • Czwartek 7:30-15:00
  • Piątek 7:30-15:00

Czerwonak Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Czerwonaku można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Czerwonak

Ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego Czerwonak to jedna z najpopularniejszych form zawierania związku małżeńskiego. Podczas ceremonii, para składa przysięgę przed kierownikiem USC Czerwonaka, który dokonuje rejestracji małżeństwa i wydaje akt ślubu.

Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak ślub może przeprowadza zarówno w sali do tego przeznaczonej w siedzibie placówki jak i w plenerze. Trzeba pamiętać, że za ślub w plenerze Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak pobiera dodatkową opłatę od narzeczonych.

Aby zawrzeć ślub cywilny konieczna jest wizyta w placówce celem której jest weryfikacja danych narzeczonych oraz rezerwacja terminu. Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak terminy ślubów udostępnia narzeczonym, warto wziąć pod uwagę czas oczekiwania i umówić wizytę w instytucji odpowiednio wcześnie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Czerwonak

Liczba wyświetleń: 343Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS