Urząd Stanu Cywilnego Dębno – USC Dębna

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Stanu Cywilnego Dębno – USC Dębna

Urząd Stanu Cywilnego Dębno telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Dębno, godziny otwarcia USC Dębno.

Urząd Stanu Cywilnego w Dębnie kontakt

Urząd Stanu Cywilnego w Dębnie oferuje różne sposoby kontaktu dla osób zainteresowanych uzyskaniem informacji lub usług. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny, który umożliwia szybką i skuteczną pomoc pracowników urzędu. Oczywiście Urząd Stanu Cywilnego Dębno kontakt prowadzi także poprzez pocztę elektroniczną lub tradycyjną, co może być bardziej wygodne dla niektórych klientów. Osoby, które preferują kontakt osobisty, mogą umówić się na spotkanie z pracownikiem USC Dębna, jednak konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu, szczególnie w przypadku rejestracji małżeństwa. Wszystkie te opcje mają na celu zapewnienie wygody i ułatwienie kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego w Dębnie.

Urząd Stanu Cywilnego w Dębnie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Dębnie, który odgrywa kluczową rolę w rejestrowaniu stanu cywilnego osób i udostępnianiu informacji na temat narodzin, ślubów, rozwodów i zgonów. W związku z tym należy przestrzegać procedur i godzin otwarcia urzędu, a także wykorzystywać różne opcje kontaktu z urzędem, w tym telefoniczny, mailowy lub osobisty, po uprzedniej rejestracji wizyty. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Dębno godziny otwarcia zostały ustalone w sposób aby mieszkańcy mogli załatwić potrzebne sprawy w dogodnym dla nich czasie.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Dębno

Adres: Adama Mickiewicza 32, 74-400 Dębno

Telefon: 95 760 23 37,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Dębno:

  • Poniedziałek 9:00-16:00
  • Wtorek 9:00-15:00
  • Środa 9:00-15:00
  • Czwartek 9:00-15:00
  • Piątek 9:00-14:00

Urząd Stanu Cywilnego Dębno

Urząd Stanu Cywilnego w Dębnie zajmuje się rejestracją urodzeń, małżeństw oraz zgonów poprzez sporządzanie aktów stanu cywilnego. Dodatkowo, USC w Dębnie wydaje odpisy skrócone oraz zupełne z aktów stanu cywilnego. Wydanie takiego dokumentu po raz pierwszy jest całkowicie bezpłatne. Trzeba jednak pamiętać, że w sytuacji w której petent zagubi dokument wydany przez USC Dębno może zwrócić się o wydanie nowego odpisu. Każdy kolejny wydany przez placówkę odpis to dodatkowe koszty.

Urząd Stanu Cywilnego Dębno akt zgonu

Aby uzyskać akt zgonu, należy udać się do Urzędu Stanu Cywilnego w Dębnie a także przedstawić dokument potwierdzający tożsamość oraz informacje o zmarłej osobie, takie jak imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Dębno akt zgonu wydaje bezpłatnie. Chcąc w późniejszym czasie uzyskać odpis aktu zgonu konieczne będzie uiszczenie opłaty administracyjnej. W USC w Dębnie koszt wydania odpisu aktu zgonu wynosi nie więcej niż 33 zł. Czas oczekiwania na wydanie aktu zgonu w Urzędzie Stanu Cywilnego Dębno może się różnić w zależności od obciążenia placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Dębno

Liczba wyświetleń: 321Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS