Urząd Stanu Cywilnego Drawsko – USC Drawska

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: wielkopolskie

Urząd Stanu Cywilnego Drawsko – USC Drawska

Urząd Stanu Cywilnego Drawsko telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Drawsko, godziny otwarcia USC Drawsko.

Urząd Stanu Cywilnego Drawsko kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego Drawsko, należy skorzystać z jednej z dostępnych opcji. Urząd Stanu Cywilnego Drawsko kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobiste odwiedzenie placówki. Można także skontaktować się z USC Drawsko bez wychodzenia z domu. W tym celu należy skorzystać z formy telefonicznej lub mailowej. Warto, jednak wiedzieć, że Urząd Stanu Cywilnego Drawsko kontakt umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Drawsku, należy w pierwszej kolejności sprawdzić jego godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Drawsku

Urząd Stany Cywilnego w Drawsku jest otwarty we wszystkie w dni robocze w wybranych godzinach. To właśnie wtedy możliwy jest kontakt z placówką. Urząd Stanu Cywilnego Drawsko godziny otwarcia ustalił tak, aby każdy interesant mógł znaleźć czas na jej odwiedzenie w razie potrzeby. Dodatkowo warto, jest wiedzieć o tym, że istnieje także opcja na wcześniejsze zarezerwowanie swojej wizyty w USC w Drawsku.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Drawsko

Adres: Powstańców Wielkopolskich 121, 64-733 Drawsko

Telefon: 67 256 91 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Drawsko:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Drawsko Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego w Drawsku to instytucja, która odpowiada za rejestrację stanu cywilnego mieszkańców Drawska. W placówce tej można załatwić wiele formalności związanych z dokumentami potwierdzającymi zmiany stanu cywilnego, takimi jak akty urodzenia, ślubu lub zgonu. W USC Drawsko można również dokonać zmiany imienia i nazwiska oraz zarejestrować małżeństwo. Wszelkie formalności związane z rejestracją stanu cywilnego odbywają się w Urzędzie Stanu Cywilnego Drawsko zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Stanu Cywilnego Drawsko ślub

Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] to miejsce, gdzie można oficjalnie zawrzeć związek małżeński. W placówce istnieją specjalnie przystosowane sale, w których można zorganizować uroczystość ślubną i przypieczętować swoją miłość przed kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Drawsku oraz swoimi najbliższymi. Zatrudnieni w USC Drawska pracownicy dokładnie przeprowadzą parę przez proces zawarcia małżeństwa, udzielą niezbędnych porad i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rejestracją związku. Po ceremonii para otrzyma akt małżeństwa, który jest ważnym dokumentem potwierdzającym zawarcie związku. Urząd Stanu Cywilnego w [mieście] ślub może przeprowadzić również w plenerze na życzenie narzeczonych.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Drawsko

Liczba wyświetleń: 195Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS