Urząd Stanu Cywilnego Głogówek – USC Głogówka

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: opolskie

Urząd Stanu Cywilnego Głogówek – USC Głogówka

Urząd Stanu Cywilnego w Głogówku – odpisy aktów stanu cywilnego. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Głogówku. Urząd Stanu Cywilnego Głogówek kontakt.

Urząd Stanu Cywilnego Głogówek kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Głogówku, można wybrać jeden z dostępnych sposobów. USC w Głogówku kontakt umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Głogówku można uzyskać zarówno telefonicznie, mailowo jak i udając się osobiście do placówki. Jednak szczególnie w przypadku próby kontaktu telefonicznego oraz osobistego, warto, jest sprawdzić godziny otwarcia.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Głogówku

Osobiste wizyty w placówce, a także kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Głogówku można uzyskać podczas jego godzin pracy. USC Głogówek jest otwarty od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach. Na tę chwilę godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Głogówku w soboty i niedziele nie zostały ustalone, ponieważ w te dni placówka nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Głogówek

Adres: Rynek 1, 48-250 Głogówek

Telefon: 77 406 99 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Głogówek:

  • Poniedziałek 7:30-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Urząd Stanu Cywilnego w Głogówku

Urząd Stanu Cywilnego w Głogówku jest miejscem, gdzie zarejestrowane są najważniejsze wydarzenia w życiu człowieka, takie jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Urząd ten działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi i jest odpowiedzialny za rejestrację tych wydarzeń oraz przechowywanie dokumentów z nimi związanymi. W ramach swojej działalności Urząd Stanu Cywilnego Głogówek rejestruje narodziny, wydaje akty stanu cywilnego, rejestruje małżeństwa, rozwody i zgony. Dodatkowo USC Głogówek ten zajmuje się aktualizacją i archiwizacją dokumentów oraz udzielaniem informacji o stanie cywilnym osób fizycznych.

Akt zgonu USC Głogówek

Aby otrzymać zaświadczenie o zgonie, należy złożyć wniosek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Głogówku, okazując dokument tożsamości i podając szczegółowe dane o zmarłej osobie, takie jak imię, nazwisko, datę i miejsce urodzenia oraz datę i miejsce zgonu. Urząd Stanu Cywilnego Głogówek akt zgonu wydaje na podstawie przepisów prawa, bez pobierania opłat. W przypadku żądania kopii aktu zgonu, mogą wystąpić dodatkowe opłaty administracyjne. Czas wydania dokumentu zależy od ilości wniosków składanych w USC Głogówek, ale pracownicy Urzędu zawsze dążą do wydania aktu podczas jednej wizyty w urzędzie.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Głogówek

Liczba wyświetleń: 228Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS