Urząd Stanu Cywilnego Grajewo – USC Grajewa

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: podlaskie

Urząd Stanu Cywilnego Grajewo – USC Grajewa

Skontaktuj się z Urzędem Stanu Cywilnego w Grajewie telefonicznie, mailowo lub osobiście. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie. Ślub cywilny w USC Grajewo.

Urząd Stanu Cywilnego w Grajewie kontakt

Petenci którzy chcą skontaktować się z Urzędem Stanu Cywilnego w Grajewie, mogą skorzystać z kilku kanałów kontaktowych. Poza osobistą wizytą w USC Grajewo można również skontaktować się z placówką telefonicznie. Urząd Stanu Cywilnego Grajewo telefon obsługuje w czasie godzin otwarcia placówki. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości e-mail do Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie.

Istnieje również możliwość przesłania zapytania drogą listowną. W takim przypadku pamiętać o zamieszczeniu w liście swoich danych kontaktowych aby pracownicy USC w Grajewie mogli przekazać wiadomość zwrotną.

Urząd Stanu Cywilnego w Grajewie godziny otwarcia

Urząd Stanu Cywilnego w Grajewie działa zgodnie z przepisami prawa i jest otwarty od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie są dostępne do wglądu online. Warto mieć na uwadze konieczność dokonania rezerwacji wizyty w USC w Grajewie. W tej sprawie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z placówką.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Grajewo

Adres: Strażacka 6A, 19-200 Gmina Grajewo

Telefon: 86 273 08 34,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Grajewo:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Grajewo Urząd Stanu Cywilnego

Urząd Stanu Cywilnego (USC) zajmuje się rejestracją aktów urodzenia, małżeństwa, rozwodu, separacji i zgonu. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Grajewie można złożyć dokumenty i uzyskać zaświadczenia o stanie cywilnym, a także uzyskać odpisy aktów stanu cywilnego – pełne lub skrócone.

Akt zgonu Urząd Stanu Cywilnego Grajewo

Aby otrzymać oficjalny dokument stwierdzający zgon, należy zgłosić zgon w Urzędzie Stanu Cywilnego w Grajewie. Akt zgonu to dokument rejestrujący faktyczne i prawnie uznanie zgonu danej osoby. Urząd Stanu Cywilnego w Grajewie jest instytucją odpowiedzialną za wydanie aktu zgonu, który jest ważny w celu uregulowania spraw formalnych, takich jak ubezpieczenie, dziedziczenie, a także przekazywanie mienia zmarłego. Urząd Stanu Cywilnego Grajewo akt zgonu wydaje na podstawie świadectwa zgonu, które jest wystawiane przez lekarza prowadzącego lub sądową sekcję zwłok. W celu uzyskania aktu zgonu, należy zwrócić się do Urzędu Stanu Cywilnego w Grajewie osobiście.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Grajewo

Liczba wyświetleń: 426Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS