Urząd Stanu Cywilnego Gubin – USC Gubina

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: lubuskie

Urząd Stanu Cywilnego Gubin – USC Gubina

Urząd Stanu Cywilnego Gubin telefon, e-mail, kontakt dla interesantów. Akt urodzenia Urząd Stanu Cywilnego Gubin, godziny otwarcia USC Gubin.

Urząd Stanu Cywilnego w Gubinie kontakt

W celu skontaktowania się z instytucją rejestrującą stan cywilny w Gubinie, petent może wybrać jeden z wielu dostępnych kanałów kontaktu. Najpopularniejszą opcją jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania poprzez rozmowę z pracownikiem USC Gubina. Placówka jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Gubin kontakt prowadzi również poprzez pocztę e-mail. Informacje zwrotne przesyłane są w przeciągu kilku dni. Ostatnią możliwością na uzyskanie kontaktu z USC w Gubinie jest wysłanie listu na adres korespondencyjny placówki. Przy wysyłaniu wiadomości mailowej należy pamiętać o podaniu swojego imienia i nazwiska i adresu zamieszkania. 

Urząd Stanu Cywilnego w Gubinie godziny otwarcia

Instytucja rejestrująca stan cywilny w Gubinie działa zgodnie z ustalonym harmonogramem pracy. Obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Stanu Cywilnego Gubin godziny otwarcia zostały ustalone od poniedziałku do piątku tak aby jak największa ilość mieszkańców Gubina mogła zrealizować formalności. Aktualne godziny otwarcia USC Gubin zamieszczono powyżej. Warto pamiętać, aby sprawdzić możliwość rezerwacji terminu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gubinie, przed planowaną wizytą.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Gubin

Adres: Piastowska 24, 66-620 Gubin

Telefon: 68 455 81 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Gubin:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Urząd Stanu Cywilnego w Gubinie

Urząd stanu cywilnego w Gubinie odpowiada za rejestrowanie zmian stanu cywilnego mieszkańców Gubina, takie jak narodziny, zawarcie lub zakończenie małżeństwa czy śmierć. Urząd Stanu Cywilnego Gubin działa na podstawie przepisów prawa i ma za zadanie zarejestrować te wydarzenia oraz przechowywać dokumenty z nimi związane. Urzędnicy w USC Gubin mogą również dokonać zmiany imienia i nazwiska, wydają akty urodzenia, rejestrują małżeństwa i rozwody oraz rejestrują zgony.

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gubinie

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gubinie to idealne rozwiązanie dla par, które chcą oficjalnie się oficjalnie związać. Ceremonia ta jest prostym, ale uroczystym sposobem na przysięgę miłości i wierności. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Gubin? Przed rozpoczęciem ceremonii para musi zarezerwować wizytę w urzędzie, zgłaszając swoje zamiary i dostarczając wymagane dokumenty. Konieczne będzie również uiszczenie opłaty. Po ceremonii para otrzyma oficjalne dokumenty, które potwierdzają ich stan cywilny oraz wypis aktu małżeństwa. Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gubinie jest przeprowadzany przez kierownika placówki.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Gubin

Liczba wyświetleń: 147Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS