Urząd Stanu Cywilnego Jawor – USC Jawora

Kategoria: Urząd Stanu Cywilnego

Województwo: dolnośląskie

Urząd Stanu Cywilnego Jawor – USC Jawora

Jawor Urząd Stanu Cywilnego numer telefonu, adres, e-mail, kontakt. Urząd Stanu Cywilnego w Jaworze akt zgonu, urodzenia. Terminy ślubów USC Jawor.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego [miatso]

Kontakt z Urzędem Stanu Cywilnego w Jaworze można uzyskać telefonicznie, mailowo lub też osobiście. W przypadku pilnych spraw zaleca się kontakt telefoniczny z USC w Jaworze, ponieważ pozwala on na najszybsze uzyskanie potrzebnej pomocy. Nie wszystkie sprawy można załatwić przez telefon, z tego względu Urząd Stanu Cywilnego Jawor udostępnia również inne kanały kontaktowe. Często wymagana jest osobista wizyta w USC Jawor. Trzeba pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jawor kontakt prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Stanu Cywilnego w Jaworze

Przed kontaktowaniem się z Urzędem Stanu Cywilnego w Jaworze lub osobistym odwiedzeniem placówki, warto, jest zapoznać się z jej godzinami w otwarcia. To właśnie wtedy Urząd Stanu Cywilnego w Jaworze umożliwia kontakt. USC Jawor otwarty jest we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. warto pamiętać, że Urząd Stanu Cywilnego Jawor godziny otwarcia ustala zgodnie z potrzebami odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Stanu Cywilnego Jawor

Adres: Rynek 1, 59-400 Jawor

Telefon: 76 870 20 21 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Stanu Cywilnego Jawor:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-16:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:00-15:00

Jawor USC

Urząd Stanu Cywilnego w Jaworze to instytucja publiczna, która ma kluczowe znaczenie dla życia każdego człowieka. Jest to miejsce, w którym odbywają się ważne uroczystości i formalności, takie jak śluby, narodziny, pogrzeby i wiele innych. W USC Jawor zatrudnieni są wykwalifikowani urzędnicy, którzy oferują swoją pomoc w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego.

Działalność Urzędu Stanu Cywilnego w Jaworze opiera się na przepisach prawa, które regulują procedury rejestracji wydarzeń takich jak narodziny, małżeństwa, rozwody i zgony. Wszystkie dokumenty z nimi związane są starannie przechowywane i archiwizowane, co zapewnia ich bezpieczeństwo i dostępność w razie potrzeby. Jeśli występuje potrzeba uzyskania pomocy w kwestiach związanych z dokumentacją i rejestracją stanu cywilnego, to Urząd Stanu Cywilnego Jawor jest miejscem, w którym dostępna jest fachowa i profesjonalna pomoc.

Urzędzie Stanu Cywilnego w Jaworze ślub

Ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jaworze to jedna z form zawierania związków małżeńskich. Ile trzeba czekać na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego Jawor? Czas oczekiwania może być różny, zależnie od terminów wolnych i obłożenia Urzędu Stanu Cywilnego w [miesie]. Dlatego warto zgłosić swoją prośbę o ustalenie terminu ślubu z odpowiednim wyprzedzeniem. 

Co trzeba załatwić w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jaworze przed ślubem? Przede wszystkim, należy złożyć odpowiedni wniosek o zawarcie małżeństwa. Wraz z nim należy dostarczyć określone dokumenty, takie jak zaświadczenia o stanie cywilnym oraz dowody osobiste lub inne dokumenty potwierdzające tożsamość. Ile kosztuje ślub cywilny Jawor? Koszty zawarcia małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jaworze są niewielkie. Obowiązkowa jest jedynie opłata za sporządzenie aktu małżeństwa, która wynosi 84 złote. Jednak w przypadku decyzji o odbyciu się ślubu poza Urzędem Stanu Cywilnego w Jaworze, te koszty mogą się powiększyć.

Mapa Urząd Stanu Cywilnego Jawor

Liczba wyświetleń: 665Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS